Konkurenční doložka

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Konkurenční doložka

Dobrý den, mám dotaz ohledně konkurenční doložky. V pracovní smlouvě mám uvedeno, že nesmím vykonávat stejnou činnost pro konkurenční firmu ve stejnou dobu, jako u mého zaměstnavatele. Ve smlouvě není uvedena žádná doba při ukončení pracovního poměru, lze tedy začít podnikat ve stejném oboru/přejít ke konkurenci, bez obav pokuty (která také není uvedena ve smlouvě) Předem děkuji D.K.

Anonym, 19. 6. 2016, 398x zobrazení

Další otázky, z kategorie Pracovní právo

řízení VZV

Spadá řízení vysokozdvižných vozíků do profesního řízení? Děkuji, Ondřej M.

Ondřej, 21. 11. 2016, 1202x zobrazení

Výpověd z pracovního poměru | Právní servis 24

DOBRÝ DEN,DNES MI BYLA DÁNA VÝPOVĚD Z PRAC.POMĚRU Z DUVODU PRACOVNÍHO OMEZENÍ.V ROCE 2013 JSEM…

Anonym, 11. 8. 2015, 1854x zobrazení

Změna zkráceného úvazku na celý

Dobrý den, po MD jsem nastoupila do zaměstnání na zkrácený pracovní úvazek (4 hod./den).…

Anonym, 28. 12. 2015, 1925x zobrazení

Ukončení prac.poměru dohodou po ukončení rodičovské dovolené | Právní servis 24

Dobrý den, Chtěla bych Vas požádat o radu jaké mám možnosti v situaci,kdy jsem měla v září…

Anonym, 17. 8. 2015, 1345x zobrazení

Ušlý zisk

Dobrý den, můj syn pracoval jako řidič u jedné firmy. Při jedné jízdě vzal auto o svodila, čímž jej…

Katka, 3. 2. 2017, 1045x zobrazení

Mzda ve výpovědní lhůtě

Dobrý den, jsem ve výpovědní lhůtě (dle §50 - výpověď jsem podal já). Firma měla v roce 2016 dobré…

L, 30. 3. 2017, 843x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít