O nás

odeslaných dotazů na advokáty
10 522
zobrazených profilů advokátů průměrně denně
3 099
přečtených otázek a článků na blogu
3 342 513

OTÁZKA NA PRÁVNÍKA je moderní digitální online nástroj – „online legal marketplace“, který umožňuje uživatelům – firmám, podnikatelům, korporacím i občanům podle zvolených kriterií:

  • vyhledat
  • vybrat si
  • spojit se
  • pracovat s právníkem (advokátem) v ČR, nebo i v SR
  • a
  • vyřešit právní věci snadno přes online konzultace nebo online právní služby
  • tj. bez nutnosti fyzické návštěvy advokátní kanceláře!

Nabídku online služeb si dnes logicky přidávají na vlastní weby advokátní kanceláře, zde ale může uživatel POZNAT a POROVNAT různé advokáty a advokátní kanceláře a vybrat si dle různých preferencí.


Na druhé straně se pro Advokáty a advokátní kanceláře jedná o unikátní platformu, která je vytvořena pro řízení prezentace a marketingu svých advokátních kanceláří přes své profily a příp. i přes interakci s uživateli – přes odpovědi na dotazy uživatelů, přes články na blogu a vzory smluv. Plaforma jim umožňuje využití jejich profilů jako interaktivní virtuální kanceláře s administrativou a analytikou, co jiné statické profesijné katalogy nenabízejí. Platformu mohou využít na nasměřování uživatelů hledajících specifikou právní zkušenost advokáta nebo přímo advokáty, na svoje vlastní webové prezentace a proto slouží i jako důležitý SEO nástroj


Jedná se u nás o unikátní digitální SW – SaaS - zaměřen specificky na právní služby a pro všechny, kteří hledají advokáta, potřebují právní informace, porady, konzultace, spolupráci nebo právní službu. 


Portál OTÁZKA NA PRÁVNÍKA byl založen původně pod jiným názvem v roce 2015 Miriam Bachyncovou, ex-korporátní globální manažerkou amerických technologických společností IBM a Accenture, jako výsledek její zkušeností a chápání inovací, marketingu a zefektivňování procesů v právním byznysu. Miriam má sama zkušenosti jako korporátní IT counsel a pro uvedené korporace považované za špičky v IT a v outsourcingu na globální úrovni tvořila, zaváděla a řídila inovativní a digitální projekty, oddělení a týmy právníků a contract managerů např. v oblasti „sdílených právních služeb/legal shared services“, „legal process outsourcing“, řízení smluv – „contract a commercial management“. Miriam je proto zvyklá dívat se na věci z globálního hlediska nebo „zezhora“ a vytvářet moderní efektivní inovativní řešení, které vytvářejí hodnotu pro všechny zoučastněné.  

Naše mise

Cílem portálu Otázka na Právníka je usnadnit kontakt a výběr advokáta a umožnit podnikatelům, firmám a občanům spolupráci s právníky v ČR online tak, jak to je běžné již dlouho všude ve světě. Digitalizace právní profese

Vytváříme nástroje pro digitalizaci právnické profese a prezentaci advokátů (nejen) na internetu. Právní odvětví bylo dlouho považováno za tradiční obor, ale současná transformační doba vyžaduje, aby i právníci řešili digitalizaci tak, jako každé jiné odvětví.

Online prezentace advokátů

Jsme první na trhu, kteří se věnují interaktivní online prezentaci a obsahovému marketingu advokátů/právníků (protože osobní doporučení již stačit nebudou) a našim cílem je vytvářet software s funkcionalitou,  které jsou v souladu s pravidly ČAK pro fungování a marketing této nezávislé profese.

Online business development

Interaktivní online prezentace jde ruka v ruce s tvořením si online business developmentu. Čím vyšší aktivita advokáta, tím vyšší interní bodování, zobrazování se a potencionální objednávky služeb od uživatelů.

Kontaktuje nás

Pro bližší informace o využití portálu pro advokáty, advokátní kanceláře, inzerenty nebo firmy, nás prosím kontaktuje:

Email: info@otazkanapravnika.eu  

Jste advokát?
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít