O nás

O nás

OTÁZKA NA PRÁVNÍKA

je moderní digitální platforma, která se specializuje výhradně na právní odvětví a je zaměřená na marketing a prezentaci advokátních kanceláři, tak, jak to je běžné již všude ve světě.


Takto v praxi vypadá specializovaný unikátní digitální cloudový SaaS SW v kombinaci s marketplace, který hromadně seznamuje a přepojuje poskytovatele právních služeb s občany a firmami, které hledají advokáta, potřebují právní informace, porady, konzultace, spolupráci, nebo právní službu. Ti, kteří advokáta, nebo advokátní kancelář už mají, na portál chodí pro informace, novinky a pro reference, případně porovnání svých poskytovatelů a služeb s jinými. 


Právní odvětví se dramaticky mění a posouvá dopředu. Největší advokátní kanceláře doteď využívaly svou schopnost fungovat jako obchodní korporace kvůli schopnosti pracovat s daty, které využívaly k akvizici nových klientů a využívaly drahý marketing v tištěných médiích. Dnes se situace srovnala a data může mít k dispozici velká, i menší kancelář a může je využít k akvizici nových klientů, stejně tak každý advokát si může budovat svou reputaci na sociálních médiích na základě dat.


Přišel čas na to získat a udržet si klienty svou OSOBITOSTÍ a vyjádřit ji v porovnání s jinými! To řeší portál Otázka na právníka. Dává prostor advokátům a advokátním kancelářím, aby řekli, kdo jsou a co dělají přes své profily na jednom místě a získali tak prostor na optimalizovaném a navštěvovaném portálu, jako i interakci s uživateli – přes odpovědi na otázky uživatelů, přes články na blogu a vzory smluv. 


Portál OTÁZKA NA PRÁVNÍKA byl založený v roce 2015 Mgr. Miriam Bachyncovou, která pracovala i pro špičkové americké technologické a digitální společnosti IBM a Accenture, jako projev její zkušeností, chápání a implementace digitálních inovací do reálného světa a projev zefektivňování CRM a business development procesů v online prostředí pro právní odvětví. Miriam má sama zkušenosti i jako korporátní IT a digital counsel a pro uvedené korporace na globální úrovni v seniorních řídících pozicích tvořila, zaváděla a řídila inovativní a digitální projekty, oddělení a teamy právníků a contract manažerů např. v oblasti poskytování globálních právních služeb, sdílených operací/legal shared services“, „legal process outsourcing“, contract a commercial managementu. Miriam je proto zvyklá dívat se na věci z globálního hlediska neboli „seshora“, řešit problémy a vytvářet moderní efektivní inovativní řešení, která vytvářejí hodnotu pro všechny zúčastněné.   

Naše mise

Cílem portálu je ulehčit poznání, porovnání, kontakt a výběr advokáta/AK, pro občany a pro firmy. 


Digitalizace právní profese

AK získávají svůj profil, stejně tak i interaktivní virtuální kancelář s analytikou a přístup k interakci, komunikaci, kontaktům.

Online prezentace advokátů

Jedno místo pro porovnání advokátních kanceláři v Česku! To chtějí uživatelé, aby si vybrali nebo udrželi svého právníka! Boj o pozornost je zde a nahrazuje v minulosti běžné osobní doporučení.

On-line business development

Interaktivní online prezentace jde ruka v ruce s online business developmentem a získáváním zpětných odkazů a kontaktů. Aktivita na portálu, pokud je správně uchopena, může směřovat k vlastní propagaci a ke konverzím.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace o využití portálu pro advokáty, advokátní kanceláře, inzerenty nebo firmy, nás prosím kontaktuje přes kontaktní formulář.

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít