O nás

odeslaných dotazů na advokáty
12 557
zobrazených profilů advokátů průměrně denně
32
přečtených otázek a článků na blogu
5 353 283

Co je Otázka na právníka?


Moderní on-line nástroj, který vám pomůže rychle najít právníka. Propojuje advokáty a uživatele ve správný okamžik na správném místě. 

Pro firmy, korporace, soukromé osoby či podnikatele


Řešíte právní otázky? Potřebujete externí pomoc advokáta či právní konzultaci? Najděte ideálního právníka pro vyřešení vaší situace. Okamžitě se s ním spojte a ihned začněte pracovat na řešení. Zvolit můžete on-line konzultaci či rovnou on-line právní služby. Není nutné fyzicky navštívit advokátní kancelář. Ušetříte váš čas i náklady. Vybírat můžete z právníků, advokátů a advokátních kanceláří z celé České a Slovenské republiky. 

Pro právníky, advokáty a advokátní kanceláře


Jste samostatný advokát či advokátní kancelář? Využijte unikátní platformu Otázka na právníka k prezentaci vašich služeb lidem a firmám, kteří hledají právní pomoc. Díky individuální prezentaci budete řídit marketing a představení vašich služeb. Odpovídáním na dotazy (poradna), psaním článků pro blog či vytváření vzorových smluv, ukazujete přímo vaši práci a navazujete kontakty. Najdou vás tak klienti, kteří hledají specifickou právní pomoc. Vyberte si stupeň členství, který vám vyhovuje. Šiřte vaši reputaci v on-line světě a získávejte nové klienty

Náš příběh

Portál Otázka na právníka založila v roce 2015, ještě pod jiným názvem, Miriam Bachyncová. Působila na globálních manažerských pozicích ve společnostech IBM a Accenture. V IBM i Accenture, lídrech v nových technologiích, zaváděla a řídila inovativní digitální projekty, týmy právníků a contract managerů v oblasti sdílených profesionálních služeb, právního outsourcingu či contract managementu. Získala zkušenosti s inovacemi, marketingem a zefektivňováním procesů v právním byznysu. Je zvyklá se dívat na procesy i problémy shora. Což spojila s bohatými zkušenostmi a právnickým vzděláním a přenesla do unikátní platformy Otázka na právníka. Vznikl nástroj, který přináší hodnoty všem zúčastněním, klientům, právním kancelářím i advokátům samotným. Dnes je Otázka na právníka platformou sdružující neustále rostoucí právní obec. Přidejte se i vy k modernímu způsobu prezentace advokátních služeb v on-line sféře. 

Naše mise

Usnadnit výběr advokáta. Zrychlit kontakt mezi advokátem a klientem. Umožnit podnikatelům, firmám a občanům on-line spolupráci s právníky. Tak, jak to je již dlouho běžné všude ve světě. 


Digitalizace právní profese

I tento tradiční obor se digitalizuje. Kromě prezentace služeb, lze portál Otázka na právníka využít i jako interaktivní virtuální kancelář s administrativou a analytikou. Jde o unikátní digitální software – SaaS – zaměřený přímo na právní služby. Oproti klasickému profesnímu katalogu nabízí široký přesah služeb. 

Online prezentace advokátů

Jako první na českému trhu se věnujeme interaktivní on-line prezentaci a obsahovému marketingu v právnické oblasti. Doba se posouvá od osobních doporučení, jakkoliv zůstávají důležitá, do dynamického on-line světa. Vytvořili jsme proto software s funkcemi, které berou ohled na pravidla ČAK.   

On-line business development

Interaktivní on-line prezentace jde ruku v ruce s on-line business developmentemAktivita na portálu, pokud je uchopena správně, směřuje ke konverzím, tedy získávání nové klientely.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace o využití portálu pro advokáty, advokátní kanceláře, inzerenty nebo firmy, nás prosím kontaktuje.

REGISTRACE ADVOKÁTů
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít