Jak to funguje

Jak funguje Otázka na právníka?

Portál Otázka na právníka je inteligentní digitální technologická platforma, která se zaměřuje na automatizaci marketingu a prezentaci advokátních kanceláří a moderním spůsobem. Nejedná se o obyčejný katalog dodavatelů právních služeb, kterých je spousta. Portál se specializuje na právní odvětví a umožňuje kromě prezentace i spolupráci a interakci advokátů s uživateli a využívání dat.

Poznejte advokáty a advokátní kanceláře

Jste li fyzická osoba, živnostník, nebo podnikatel, či firma, často potřebujete rychlou právní informaci, nebo pomoc s výběrem právníka pro tu, kterou životní situaci. Poznejte, porovnejte, kontaktujte nebo vyberte si advokátní kancelář interaktivně!

PRÁVNÍ SLUŽBY ONLINE A CENY

Právní služby nejsou zdarma. Je zbytečné hledat na trhu právní služby zdarma. Můžete ale hledat různé cenové nabídky a sympatie! 

Advokáti jsou podnikatelé, jako všichni ostatní. Je potřeba si ale dobře advokáta vybrat. 

Pokud potřebujete právní službu (např. zastupování, smlouvu, poradenství pro firmu, atd), zadejte poptávku právní služby a získejte snadno nabídky od různých advokátních kanceláří. Vyberte si tu, která vám vyhovuje a dompluvte se s advokátem napřímo, jak službu dodá mimo portál!


PRÁVNÍ PORADNA ONLINE

Získejte základní právní názor na váš občanský, nebo firemní problém přes právní poradnu zdarma. Ptáte se hodně na podobné problémy, proto ne každá otázka získá právní názor.

Placenou konzultací získáte garantovanou odpověď přímo od advokátů, s možností položení podotázky. 

TELEFONICKÁ PRÁVNÍ KONZULTACE

Úvodní právní konzultace po telefonu může být to, co preferujete. 

Vytvořte si a uhraďte objednávku a zavolá vám některá z advokátní kancelář!

V čem je výhoda portálu Otázka na právníka?

Otázka, to je celé právní odvětví na jednom místě! 

1. přehled, poznání a srovnání různých advokátních kanceláří

2. snadný kontakt na advokáty

3. snadná poptávka právních služeb,výběr z nabídek

4. rychlé právní konzultace s advokáty online!

5. návštěvnost a optimalizace portálu


PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít