Výhody registrace pro advokáty

Proč se registrovat

Vytvořili jsme pro advokáty chytrou a unikátní digitální aplikaci, první svého druhu v ČR. Není jenom statickým katalogem advokátů, ale nástrojem pro obsahový marketing advokáta. 

Při tvorbě byl brán ohled na stavovské předpisy, aplikace je nechce porušovat, poskytuje advokátům technologii k prezentaci právní praxe interaktivně.

  

        NEVÁHEJTE A REGISTRUJTE SE ZDE!


Níže rychlý přehled výhod registrace:

Personalizovaný profil a interakce s uživateli

Aktivací prémiového účtu získáte více, než jenom zápis do dalšího statického seznamu advokátů. 

Portál Otázka je vytvořen pro prezentaci a obsahový marketing advokátů, stejně jako pro uživatele hledající právní informace a advokáty. 

Získáte personalizovaný profil kanceláře, kterým se můžete interaktivně prezentovat a i komunikovat s uživateli, tvořit obsah, zpětné odkazy, odpovídat na dotazy, poskytovat privátní konzultace, dávat nabídky služeb. 

Nebo se pouze nechte kontaktovat uživateli, kteří zde našli vaši advokátní kancelář. 

Marketing a online prezentace advokátů

Dejte uživatelům a potencionálním klientům vědět, kdo jste, co děláte a na co se specializujete

I advokáty již dnes hledají lidé na internetu! I v ČR doznívá éra "staré školy" a osobních doporučení na advokáty  ("word of mouth"). 

Nečekejte a využívejte nástroje které jsme pro vás vyvinuli, bez ohledu na to, jestli jste zavedená nebo nová kancelář. Budujte si reputaci a svůj marketing i na internetu!

Stačí advokátům vlastní weby?

Říkáte si, že Vám stačí vlastní web? Nestačí. V jaké je kondici a kvalitě, staráte se o něj, kolik návštěvníků na něj přijde? Nebo vlastní web nemáte?

Abyste se zobrazovali ve vyhledávačích i pro jiné klíčové slova než je vaše jméno, musíte na tom aktivně pracovat. Jinak bude vaše konkurence lepší, protože je již dnes na internetu chytřejší. 

Obsah je král! Publikujte obsah a přátelte se s vyhledávači!

Využívejte právní poradnu, do které denně dostáváme desítky dotazů od uživatelů jako způsob, jak podpořit své weby, dostat se na první příčky vyhledávačů a do povědomí veřejnosti!

Právní poradna není o tom, že poskytujete právní služby zdarma. 

Samozřejmě že neposkytujete

Jsme ve 21. století a děláte tím první kontakt s potencionálním klientem, děláte si marketing specializace a místa působení (lokální SEO) a chcete se zobrazovat pro danou oblast na internetu. 

Nemluvě že konkrétně tuto aktivitu můžete zařadit pod pro-bono část vaší mise a využít ji ve svůj prospěch!


Minimální poplatek a maximální užitek

Kromě toho stále můžete, ale nemusíte utrácet horentní sumy za online reklamu, neosobní PPC kampaně nebo za marketingové specialisty, nemluvě o vašem času. 

Zde můžete HNED využívat již optimalizované stránky, návštěvnost portálu, svůj interaktivní profil a svou aktivitou dát o sobě vědět

Zbytek uděláme za vás.  

Stačí Vám jenom malá měsíční investice v řádech stovek korun a svým profilem a svojí aktivitou podpoříte své weby a výsledky vyhledávání! 


PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít