Výhody registrace pro advokáty

odeslaných dotazů na advokáty
8 824
zobrazených profilů advokátů průměrně denně
6 630
přečtených otázek a článků na blogu
2 106 632

RYCHLÉ ONLINE MARKETINGOVÉ ŠKOLENÍ pro ADVOKÁTY A AK  


Co potřebujete k tomu, aby jste byli viditelní na internetu a aby vás klienti a potencionální klienti našli i jinak, než podle jména?

Potřebujete toto:

1. vlastní, kvalitní, moderní a na vaši specializace správně SEO optimalizovanou webovou prezentaci s texty v lidském jazyce

2. konstantní starostlivost o svůj web a jeho texty

3. kontakt s klienty a přístupnost

4. registraci do dalších katalogů příp. výrobu vlastních miniwebů k podpoře vlastního webu

5. publikovat obsah, mít marketing a PR a budovat si zpětné odkazy, versus neosobní a drahou PPC reklamu 

(kupní smlouvy dělá přece každý a advokátů je 11000+!, klient se ptá - proč právě vy?) 

6. řešit business development i na internetu a brát to vážně

7. být chytřejší než konkurence bez ohledu na to, jestli jste nová, nebo zavedená AK a bez ohledu na vaše ceny!


MUSÍTE DÁT SVĚTU VĚDET KDO JSTE, CO DĚLÁTE A V ČEM JSTE JINÍ. 

A TO SE DÁ DOCÍLIT JENOM TIM, ŽE SI NA SVOJI SPECIALIZACI TVOŘÍTE OBSAH TAM, KDE LIDI CHODÍ a OČEKÁVAJÍ JEJ.


Pokud to neděláte nebo dělat nechcete, jiní budou napřed, zejména ti, kteří současný digitální svět berou již vážně. 21 století není o tom, získat klienta dle osobní reference. Klient jde na internet, zjistí jak se mu líbí Váš web, Vy sami, jestli jste mu sympatický, jaký jste z CV a z referencí, jestli a co umíte a jestli a jakou stopu na internetu máte. 


Všimli jste si že vůbec nemluvíme o cenách za právní služby? 

Poskytování právních služeb za Vaše ceny je totiž na Vás. 


Jenom aby Vám některý online marketér řekl výše uvedené, bude Vás to stát xxxtisíc korun. Další investice bude vyžadovat samotná realizace tzv. marketingové strategie, weby, podpora, off-page SEO a dále budete pravděpodobně potřebovat i full time zaměstnance. 


ZDE JE ŘEŠENÍ

OTÁZKA NA PRÁVNÍKA


Zautomatizovali jsme body 2-7 a vytvořili pro advokáty tuto chytrou a unikátní digitální aplikaci, první svého druhu v ČR! Není jenom statickým katalogem advokátů, ale nástrojem pro obsahový marketing advokáta. 

Při tvorbě byl brán ohled na stavovské předpisy, aplikace je nechce porušovat, dáva nástroje k využití advokáty a zvyšek je pak na vás.JASNĚ - ODPOVÍDAT DOTAZY ZDARMA? DĚKUJI, NEMÁM ZÁJEM! 


Ano, dělají to takto i advokáti po celém světě a již dlouho. Vědí proč. Veřejná právní poradna, která je součástí portálu, je z online marketingového hlediska jedním z efektivních způsobů, jak si může advokát/AK tvořit zpětné odkazy, obsah a "stopu" na internetu. Vy sice odpovíte uživateli na dotaz zdarma a poskytnete mu základní orientaci v problematice, co mimo jiné je od advokáta nejen hezké, ale třeba se to může brát i jako vyjádření "online" pro-bono nebo CSR aktivity Vaší AK, anebo první konzultace zdarma. Ale,  následně v budoucnosti Vás ve vyhledávačích najdou tisíce jiných potencionálních klientů, kteří řeší právě to, co jste zodpověděli! 

Je to snadné:

 1. odpovíte na dotaz "Jak na rozvod" a pokud někdo na internetu hledá pak tuto problematiku, 

2. dostane se na stránku s Vaší odpovědí, vidí Vás

3. klikne na Váš profil, 

4.může Vás kontaktovat nebo projít na Vaše stránky. 

Jinak řečeno, jde o Váš "soft" marketing a i potencionální  business development s cílením na Vaši specializaci, nebo místo působení, atd.


Pro marketing advokátů stačí málo. Nebát se tvořit obsah. 

Obsahem přitáhnete pozornost ke své AK.  Je to ale dlouhodobý proces. Nemusíte vůbec být (ale můžete) v ČT 1, 2, ve Forbesu nebo iDnes pro marketing. A ne, poradna zde není to o tom, že nemám klienty a hledám je, nebo že poskytuju právní služby zdarma, nebo že si tím pokazím reputaci. Ne - děláte to, protože jsme ve 21.století a tvoříte obsah a zpětné odkazy které potřebujete...VŠICHNI JSOU totiž NA INTERNETU. 

A my uživatelům říkáme, že jste (i) tady a že se s vámi mohou spojit různými způsoby - interaktivně. 

  

        NEVÁHEJTE A REGISTRUJTE SE ZDE!


Níže rychlý přehled co s prémiovým profilem můžete získat:

Personalizovaný profil a interakce s uživateli

Aktivací svého prémiového účtu získáte více, než jenom zápis do dalšího statického seznamu advokátů. 

Portál Otázka je vytvořen pro prezentaci a obsahový marketing advokátů a pro uživatele hledající právní informace a advokáty. 

Zde získáte personalizovaný profil kanceláře, kterým se můžete interaktivně prezentovat a i komunikovat s uživateli, tvořit obsah, zpětné odkazy, odpovídat na dotazy, poskytovat privátní konzultace, dávat nabídky služeb. 

Nebo se nechte jenom kontaktovat uživateli, kteří zde našli Vaši advokátní kancelář. 

Marketing a online prezentace advokátů

Dejte uživatelům a potencionálním klientům vědet kdo jste, co děláte a na co se specializujete

Advokáti se již dnes hledají na internetu! I v ČR doznívá éra "staré školy" a osobních doporučení na advokáty  ("word of mouth"). 

Nečekejte a využívejte nástroje které jsme pro Vás vyvinuli, bez ohledu na to, jestli jste zavedená nebo nová kancelář. Budujte si reputaci a svůj marketing i na internetu!

Stačí advokátům vlastní weby?

Říkáte si, že Vám stačí vlastní web? Nestačí. V jaké je kondici a kvalitě, staráte se o něj, kolik návštěvníků na něj přijde? Nebo vlastní web nemáte?

Aby jste se zobrazovali ve vyhledávačích i mimo svého jména pro jiné klíčové slová, musíte na tom aktivně pracovat. Jinak bude Vaše konkurence lepší, protože je již dnes na internetu chytřejší. 

Obsah je král! Publikujte obsah a přátelte se s vyhledávači!

Využívejte právní poradnu, do které denně dostáváme desítky dotazů od uživatelů jako způsob,  jak podpořit své weby, dostat se na první příčky vyhledávačů a do povědomí veřejnosti!

Právní poradna není o tom, že poskytujete právní služby zdarma. 

Samozřejme že neposkytujete

Jsme ve 21.století a děláte tím první kontakt s potencionálním klientem, děláte si marketing specializace a místa působení (lokální SEO) a chcete se zobrazovat pro danou oblast na internetu. 

Nemluvě že konkrétně tuto aktivitu můžete zaˇadit pod pro-bono část Vaší mise a využít ji ve svůj prospěch!


Minimální poplatek a maximální užitek

Kromě toho stále můžete, ale nemusíte utrácet horentní sumy za online reklamu, neosobní PPC kampaně nebo za marketingové specialisty, nemluvě o Vašem času. 

Zde můžete HNED využívat již optimalizované stránky, návštěvnost portálu, svůj interaktivní profil a svou aktivitou dát o sobě vědět

Zbytek uděláme za Vás.  

Stačí Vám jenom malá měsíční investice v řádech stovek korun a svým profilem a svojí aktivitou podpoříte své weby a výsledky vyhledávání! 


Jste advokát?
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít