Nezodpovězené otázky

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna

Česká kancelář pojistitelů - náklady na uplatnění

ČKP žádá zaplacení příspěvku. Auto odhlášeno 15.10.Přihlášeno na J.L.18.10. Pojistka na L.M se nezaplatila a tak nevznikla.ČKP chtěla po L.M.úhradu příspěvku.Po doložení,že L.M nikdy nebyl vlastníkem,ani provozovatelem vozidla žádá úhradu 3 dnů pojistného vč.náklad na uplatnění.Má na to ČKP nárok?

Zuzana, 23. 9. 2020, 2x zobrazení

Rozvod a péče o deti

Dobrý den v neděli večer 13.09. 2020 jsem utekla od manžela nechtěl mi dát ani jednu dceru jedné sou 4 roky druhé rok a půl tet máme před rozvodem jaká je možnost že je dostanu do péče a ještě k tomu sem těhotná utekla sem k otci protože sem udělala sluhy a s manželem sme se poprali vzájemně.

Sandra, 21. 9. 2020, 4x zobrazení

Vyrovnání po rozvodu.

Dobrý den, prosím o radu. Před rokem jsme se rozvedli a zároveň dle dohody podepsali majetkové vyrovnání. Mám ještě šanci na odvolání když bývalý manžel zatajil příjmy a majetek z akciového účtu? Ten jak vyšlo najevo měl již za trvání manželství. Děkuji

Jana, 20. 9. 2020, 5x zobrazení

Převod auta na dceru žijící v Itáli

Převod auta na dceru žijící v Itálii.Darováním nebo prodejem

Miloslava, 19. 9. 2020, 5x zobrazení

Zápis věcného břemene

Dobrý den. Chystáme se koupit bytovou jednotku v bytovém domě spolu s garáží, která je v domě. Následně bylo zjištěno, že pozemky okolo domu, mj i ten, který je před garáží, jsou ve spoluvlastnictví vlastníků ostatních jednotek, nikoliv však tří, mezi nimiž je i ten náš, stávající majitel.Jak řešit?

Miroslav, 16. 9. 2020, 5x zobrazení

Nepiminutelny dedic

Rodice mi darovali dum. Kolik a do kdy musim vyplatit sestru jako nepominutelneho dedice? Rodice urcili castku 500 tisic jelikoz dum 31 let sestrazdarma uzivala,nic do nej neinvestovala,nechala ho zchatrat. Sestra nesouhlasi s castkou a nechce uznat ze uz ji rodice pomohli dost a bydli v dome dal.

Michaela, 16. 9. 2020, 5x zobrazení

Nadělání pracovní doby

Dobrý den, Chci se zeptat zda jako zaměstnanec obecního úřadu, který se účastní zasedání zastupitelstva, zda mi může můj nadřízený nakázat, že čas strávený na zasedání si musím nadělat. Konkrétně má pracovní doba končí v 18:00 ale zasedání začíná od 17 hod čili musím si tu hodinu nadělávat?

Lenka, 15. 9. 2020, 7x zobrazení

CDPR

Dobry den. Neni poruseni CDPR rozesilani rousek a respiratoru duchodcum? Ja jsem nikomu svoji adresu a vek neposkytnul a nedal souhlas. Dekuji za odpoved.

Pavel, 14. 9. 2020, 7x zobrazení

pracovní úraz v insolvenci

Dobrý den, jsem zaměstnanec v kovovýrobě a již druhým rokem také v insolvenci(platím vše, řádně a včas). V práci se mi stal úraz- vše bylo řádně sepsáno a plně uznáno, jsem již měsíc na neschopence a ještě chvíli budu. Dostanu odškodnění od pojišťovny v plné výši?? Či mě všechno seberou?? Děkuji

Petr, 9. 9. 2020, 11x zobrazení

Zkomolení přijmeni

Pokud někdo zkomoli příjmení je to trestné?

Milos, 7. 9. 2020, 13x zobrazení
PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít