Nezodpovězené otázky

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna

Exekuce

Dobrý den dnes rano jsem se podívala na účet v bance, a zjistila jsem , ze mám blokaci exekutorem. Do dnešního dne, mi žádný dopis o zahájení exekuce nepřišel a v registru exekuci taktéž nemám žádný záznam. Jméno exekutora jsem si zjistila v bance , ale nejde se mu dovolat. Má na to exekutor právo?

Kateřina, 5. 3. 2021, 0x zobrazení

nemovitost

Dobrý den. Je možné darovat (převést) i insolvenci nemovitost, která výslovně nebyla zahrnuta insol. soudem do předmětu zpeněžení?

Jan, 5. 3. 2021, 0x zobrazení

Návrat do práce po rodičovské dovolené - školství ( zavřené školy)

Dobrý den, prosím o radu ohledně zmíněného návratu po rod. dovolené. Jedná se o pozici asistentky pedagoga. Školy jsou zavřené. Co mohu očekávat? Místo mi jsou povinni držet 3 roky, což brzy bude. Mění Covid nějak pracovní právo? Děkuji za odpověď.

Simona, 4. 3. 2021, 3x zobrazení

Převoz zemřelého.

Dobrý den, manžel onemocněl covidem a ležel v Sokolově na Áro.Když už ten vir v sobě neměl a vedlo se mu malinko lépe,byl z nedostatku lůžek,převezen do nemocnice v Roudnici nad Labem,kde asi po 14 dnech zemřel.Pohřební ústav po nás nyní chce, převoz zpět do Sokolova zaplatit Je to možné?

Alena, 4. 3. 2021, 4x zobrazení

Výstavba čelního plotu od komunikace (chodníku)

Vxstavba nového oplocení pozemku. Čelní plot přilehlý k chodníku a dvou bočních sousedů. Vyzděny pálenými cihlami.Slopky 195cm, mezi slopy vyzdění z cihel výšky 180cm. Jeden ze sousedů mi nepodepsal souhlas, prý mu vadí výška plotu! STOP!Co mám dělat? Prý se odvola na SÚ a na kraj podá námitky.

Vratislav, 2. 3. 2021, 2x zobrazení

Dědické vyrovnání a insolvence

Dobrý den, společně se svým bratrem jsme spolumajitelé nemovitosti, každý vlastní jednu polovinu. Bratr, který zemřel měl dvě dcery. Obě zdědily jednu čtvrtinu, při dědickém řízení vyšlo najevo, že jedna dcera je v insolvenci. Vše převzal insolvenční správce. Prosím o radu jak mám postupovat. Děkuji

Michal, 2. 3. 2021, 4x zobrazení

DPP/ Výpověď / Pokuta

Dobrý den.Pracoval jsem na DPP a po nenastoupení na směnu (z mého mylného předpokladu, že mám volno)dostal výpověď(smskou).Po tel. mi bylo řečeno, že jsem dostal pokutu 5000 kč (hrubé porušení prac. povinností) a bude mi to strženo z výplaty.Pokuty tam lítaj horem dolem.Mohu se odvolat na § 346b ZP?

Tomáš, 1. 3. 2021, 5x zobrazení

Nařízení vedení firmy

Pracuji na pokladně a napomenula jsem zákazníka aby si nasadil roušku. Nereagoval, tak jsem zavolala ostrahu aby mu domluvil. Později mi bylo důrazně vytknuto,že na to nemám právo já ani ostraha, pouze policie. Je takové nařízení vedení zákonné,když ohrožuje zdraví.

Dagmar, 1. 3. 2021, 4x zobrazení

HLUK OD SOUSEDA VLASTNÍK OBECNÍ ÚŘAD DĚTSKÉ HŘISTĚ

DOBRÝ CHCI SE ZEPTAT JESTLI SE MOHU NĚJAKÝM ZPŮSOBEM BRÁNIT OBEC MĚ VEDLE POZEMKU POSTAVILA HŘIŠTĚ KDE JE KAŽDÝ DEN DO VEČERA BORDEL AREÁL NENÍ NIJAK OPLOCEN DO NOCI SE TAM POPÍJÍ KOUŘÍ TRÁVA ATD. A STAROSTA MĚ ODBÍJÍ TÍM ŽE TO NEHODLÁ NĚJAK ŘEŠIT.DO NOCI VANDALISMUS KÁLENÍ NIKDE ŽÁDNÝ WC

CHLAD, 28. 2. 2021, 4x zobrazení

reklamace

Dobrý den, koupili jsme dřevostavbu, do předávacího protokolu jsme uvedli praskliny na fasádě. Firma s námi nekomunikuje, navíc zanikla ( zrušený ičo). Firma nadále staví nad námi, pouze pod jiným názvem. Dá se nějak domoct opravy ? Děkuji za odpověď

MAtěj, 25. 2. 2021, 4x zobrazení
PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít