Nezodpovězené otázky

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna

Nájemní smlouva a výpověď z bytu

Majitelka nás vyhodila z bytu dala tříměsíční výpovědní lhůta.pak přišla ať vypadnem co nejdřív že 29.5.podepiseme předání bytu.nedostavila se s tím že nic nepodepíše že ještě nemá vyúčtování a navíc něco udělala se zámky a syn se tam dnes nedostal

Světlana, 30. 5. 2023, 7x zobrazení

Poplatek za studium

Mám již rok bc.studia ukončen neúspěšně.když zahájím 2 bc. souběžně v denní a v kombinované formě,denní studium např.po semestru ukončím.Bude mi následně tento semestr započítán zvlášť do celkové doby studia, tedy půl roku před předpokládaným ukončením budu muset hradit?

Martin, 28. 5. 2023, 6x zobrazení

Promena prosmesnych praci za neudelani 20 hodin

Dobry den, prosim vas, kolik je 1 h neodpracovana ? 1h=1den

Milan, 27. 5. 2023, 5x zobrazení

KOUPĚ PODÍLU NA BARÁK

Dobrý den, naší příbuzní souhlasí s prodejem jejich podílu na barák tátovi má i písemný souhlas. Co by jsme potřebovali vědět jak a kým sepsat kupní smlouvu jestli stačí právníkem nebo notáře a jak se taková smlouva píše. A co je k tomu třeba.

Jan, 26. 5. 2023, 4x zobrazení

maření dohody SJM

Dohoda SJM 1. vyplatit k 30.06.2023 50% tržní ceny nemovitosti - jeden nebo druhý 2.pokud nevyplatí,k 1.7.2023 společně dají dům do prodeje exmanžel nemá tolik peněz na vyplacení, nabízí míň.Bude bránit,RK chce podpisy nás obou. Proč, když podpis je na dohodě, kde se k tomu upsal? Co dál?

Michaela, 24. 5. 2023, 7x zobrazení

advokát pravá a povinnosti

Dobrý den muže mě zastupovat přidělený advokát pokud k němu nemám důvěru už z minulosti a nepodepsal jsem souhlas ,? a čeho se dopustil ?

Josef, 23. 5. 2023, 6x zobrazení

Jízda na kole v Rakousku,pod vlivem alkoholu 0,66promile

Dobrý den , stal se mi úraz díky alkoholu v Rakousku nadýchal jsem 0,66 na kole..jel sem šlápl jsem mimo pedál a byl jsem na zemi.. od místa sem dokonce sám dojel domů.500m a až tam dojela sanitka..automaticky když se volá jede i policie a teď došla červená obálka že mám zaplatit 1300e nebo 10 dní o

Jan, 16. 5. 2023, 10x zobrazení

Pravnik

Dobrý den Chci se zeptat.Zaplatila jsem pravnikovi 24000kc v pátek a ten mi slibil že dneska pojede do prahy pro pravni moc za mojim pritelem a bude zjistovat vice informaci. Až sem mu dnes zavolala odpoledne tak mi řekl že je nemocny a že pojede až vr čtvrtek. Může to udělat kdzy jsme byli domluven

Nikola, 15. 5. 2023, 13x zobrazení

Propustka k lékaři a práce přesčas

Měla jsem v práci propustku na 3,5 hodiny k lékaři, potom jsem se vrátila zpět. Zaměstnavatel chce, abychom měsíčně odpracovali min.2 dny přesčasů, zůstala jsem pak po řádné pracovní době další 2,5 hodiny přesčas. Na konci měsíce mi tyto 2,5 hodiny přesčasu strhl z propustky. Má na to právo? Děkuji.

Petra, 13. 5. 2023, 12x zobrazení

Určení otcovství

Dobrý den jak mám postupovat když mě matka dítěte neuvede v rodném listě protože je na mě naštvaná . A já chci ať jsem zapsán jako otec dítěte kulí styku sním . Nekomunikuje semnou já malou ještě ani neviděl nechce mě k ni vůbec pustit . Děkuji za odpověď Snopek

David, 12. 5. 2023, 15x zobrazení
PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít