Nezodpovězené otázky

Právní poradna
Právní poradna online
Poptávka právní služby
Telefonická konzultace s advokátem

oprava koupelny v bytě

U vany se postupem času zničila izolace a bohužel trochu to protéká. Závada byla nahlášena a majitel teď po nás požaduje úhradu za práce dělníků, nové kachličky a komplet izolaci vany. Za posledních 10 let se v bytě nebyl ani jednou podívat a nikdy nic v bytě neopravil. Má na to nárok?

Alžběta, 23. 10. 2018, 0x zobrazení

Špatně sepsaná smlouva - věcné břemeno

Dobrý den, rád bych se zeptal ohledně sepsané smlouvy o věcného břemena. Vzhledem k málu znaků co zde můžu uvést, byl bych rád, kdybyste mě kontaktovali na email: [tato e-mailová adresa byla odstraněna] ' Nevím jak bych to popsal v tak málo slovech. Předem děkuji, Zugar.

Lukáš, 22. 10. 2018, 0x zobrazení

Výplata

Dobrý den, v pátek jsem dala výpověď v práci. Dnes jsem si měla přijít pro doplatek k výplatě, stravenky a potřebné dokumenty do jiného zaměstnání. Když jsem dnes přišla, tak mi paní majitelka odmítla cokoliv vydat. Jak postupovat dal ?

Jana, 22. 10. 2018, 1x zobrazení

Pokuta za pracovni neschopnost

Zdravim vas dnes jsem ve vyplatni pasce objevil osobni korekci -200Kc,coz jsem vubec netusil co znamena tak jsem sel za vedouci a ta mi rekla ze se jedna o pokutu za pracovni neschopnost,pricemz jsem mel pracovni uraz po dobu 20dni za ktere jsem dostal 3417Kc.Jak bych mel postupovat prosim.

Stefan, 22. 10. 2018, 1x zobrazení

Rozvod a hypotéka

Dobrý den, partneři se rozvádí, a jeden z nich má na hypotékou zatížené nemovitosti čtvrtinový podíl.Má nárok na vyplacení celé hodnoty tohoto podílu od partnera, který přebírá hypotéku?Děkuji za odpověď

Jiří, 22. 10. 2018, 1x zobrazení

Dedictvi

Rodiče přepsaly rodiny dům na sestru mám ještě nárok na polovic sestra tam nebydlí jen rodiče?

Lucie, 22. 10. 2018, 1x zobrazení

Koupě auta - bazar

v březnu 2018 jsem koupila auto v bazaru s technickou (dělaná den před koupí), ve které byla lehká koroze ramen (bez vlivu na funkčnost systém) Auto mi předali s naprosto nefunkční ruční brzdou a nyní mi navíc za jízdy prasklo rameno důsledkem nadměrné koroze. Technická byla podvod. Co mohu dělat?

Lucie, 22. 10. 2018, 1x zobrazení

Přechod nájmu

Dobrý den chci se zeptat,kdy mam právo na přechod nájmu jako vnučka musim splñovat nějake podmínky jako třeba určtou dobu bydlenís babičkou ...

Nikola, 22. 10. 2018, 2x zobrazení

ochrana osobních údaju

.Byla jsem nucena okolnostmi vzít nebankovní půjčku, manažerí společnosti mi jednou špatně poradil se splátkou a já padla do registru dlužníku. půjčka je zaplacena,ale zápis v registru trvá.nejsou to ještě 3 roky.Je možny vymaz..Dle nového zákona jsem nepodepsala souhl.se zveřejnění údaju.Děkuji.

Monika, 22. 10. 2018, 2x zobrazení

Zadržování věcí

Dobrý den,bydlela jsem s bývalými kamarády a teď jsem se od nich odstěhovala do vlastního bytu. Mám u nich svojí televizi, počítač a obrazovky v celkové hodnotě kolem 50 000. Nechtějí mi věci vrátit zpátky. Jde to řešit přes policii nebo mi v tom nepomůže? Děkuji, Žáková.

Tereza, 21. 10. 2018, 2x zobrazení
Jste advokát?
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít