Nezodpovězené otázky

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna

Prodej nemovitosti před skončením dědického řízení

Dobrý den, předmětem dědického řízení, které řeší soud, je nemovitost. Všichni účastníci řízení souhlasí s jejím prodejem před ukončením řízení. Je to možné a za jakých podmínek? Děkuji.

Libor, 9. 4. 2020, 0x zobrazení

Ocenění nemovitosti při vypořádání SJM

Dobrý den, je možné dvojí ocenění nemovitosti v případě vypořádání SJM - nemovitost připadne buď do výlučného vlastnictví manžela/lky? Byl mi znám judikát týkající se tohoto problému, nemohu ho však dohledat. Moc děkuji. Hezký den, P.K.

Petr, 9. 4. 2020, 2x zobrazení

Souhr trestu

Dobrý den, Kdyz jsem mel podminku rok na 24mesicu podminene a k tomu prospešné práce a v prubehu jsem mela dalsi jednaní v kterem jsem mela dostat souhrny trest na 10mesicu , prospešné práce jsou v trestu 10mesicu nebo je to brano zvlášť kdyz je to souhrny trest.

Aneta, 9. 4. 2020, 4x zobrazení

Rodina

Dobry Večer, Moje rodina mě již delší dobu, ubližuje, (tyraji me psychicky, obvinuji, nacez me napadli fyzicky a nehlasila jsem to,nevedela jsem ze se to zhorsi,deda byl nemocny od mala veku na plice... Jeden z prislusniku vzdalenych udelal neco a svedl to na me, stale me rodina tyranyzuje.

Lucyy Jsem Zoufala, poradte, 9. 4. 2020, 4x zobrazení

Dedictvi

Dobry den, ziji v Recku kde jsem vdana za reka stale nemam nahlasene v cr ze jsem vdana,ma babicka chce napsat zavet na me deti ktere jsou rovnez rekyne a meho manzela jelikoz ja dluzila na zdravotnim a jsem ted v exekuci pokud to napise na ne a nikde se neobjevi me jmeno prijdou o dedict? Dekuji

Denisa, 8. 4. 2020, 4x zobrazení

Návrat z rodičovské a zrušení místa

Dobrý den, končí mi rodičovská dovolená (3 roky) a mé místo bylo zrušeno. PP mohu ukončit dohodou či výpovědí s odstupným. Také je možnost požádat o neplacené volno do 4 let věku dítěte. Pokud by se v průběhu neplaceného volna pro mne nenašlo místo, došlo by poté k ukončení smlouvy buď výpovědí či dohodou. Budu mít i v tomto případě (tj. po ukončení neplaceného volna) nárok na odstupné z důvodu…

Iva, 8. 4. 2020, 5x zobrazení

Majitel zabavil věci

Dobrý den, majitel mi zabavil osobní věci kvůli neplacení nájmu. Po vystavení směnky dluhu jsem celý dluh uhradil. Majitel mi nechce vydat mě osobní věci zpět a nekomunikuje vůbec. Jedná se oblečení, lékařské zprávy. Ode dne kdy mi to zabavil jsou už 3 roky,já dluh uhradil březnu. Mám nárok na veci?

Lukáš, 7. 4. 2020, 5x zobrazení

NOUZOVY STAV

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat jak je to se soukromymi akcemi v době nouzového stavu ...jsou zakázané nebo povolené? příklad: když si pozvu na svoji zahradu znamé je to problém? (počet osob by byl max:8) Děkuji

K.k, 6. 4. 2020, 9x zobrazení

Odstoupení od smlouvy koupi vozu po záruční době

Dobrý den, koupil jsem vůz z bazaru, který již nyní po třetí reklamují. Je to po druhé stejná vada a jednou jiná vada. Záruční 6 měsíční doba mi končí za 10 dní. Mám nárok na odstoupení od smlouvy v případě, že se vůz opraví a po záruční době se vyskytne třetí vada stejného typu? Děkuji za odpověď.

Marek, 6. 4. 2020, 6x zobrazení

Nepřiměřená výše storno poplatku u zajezdu

Máme koupený zájezd na Krétu u Pantour sro (přes Invia),s odletem koncem června. Zájezd chceme zrušit z důvodu pandemie, a CK po nás chce 5260czk jako storno poplatek, což odpovídá cca. 30% za ceny zájezdu (v případě dítěte dokonce ve výši 62%!). Tato výše storna je nepřiměřená. Jak se máme bránit?

Lucie, 4. 4. 2020, 5x zobrazení
PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít