Nezodpovězené otázky

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna

Upsání se zaměstnavateli

Chci nastoupit do nemocnice a chtějí po me abych si udělala jako bonus sanitarsky kurz který stojí 7000. Chtějí mi ho zaplatit s tím ze se upisu u nich na 3roky. Prý pokud bych odešla musím zaplatit ne jen cenu kurzu ale i náklady na mzdy. Jak to ale je kdybych otěhotněla? Děkuji za odpoved

Dominika, 3. 7. 2020, 0x zobrazení

DLUŽNÝ REZERVAČNÍ POPLATEK

Dobrý den, u firmy developing 4you žádám dle smlouvy vrácení rezervačního poplatku za byt za nedodržení smlouvy Firma nereaguje na maily a telefony má nedostupné. jak mám prosím nyní správně postupovat, Kam bych měla jejich podvodné jednání nahlásit? Děkuji za odpověd

Dagmar, 3. 7. 2020, 0x zobrazení

Vraceni auta expartnerovi

Dobry den,kamaradka ukoncila vztah s partnerem,maji dve deti, manzele nejsou. Ex po ni chce vratit auto,penize sly z jeho uctu ale vlastnikem je kamaradka,vyhrozuje soudama. Ma pravo od ni ziskat auto zpet ? Dekuji za odpověď

Monika, 2. 7. 2020, 2x zobrazení

ˇÚčtování neopravené závady renomovaným autoservisem

Se stejnou, neopravenou závadou je po třetí vráceno auto zn. Ford do servisu Auto Palace Spořilov s.r.o. Za první dvě "opravy" jsem zaplatil přes 10tis. Kč.. Nyní jsem vyzván k souhlasu s opravou této závady za cca 50tis.Kč. Mám právo na snížení této částky.

Milan, 1. 7. 2020, 2x zobrazení

Dědictví

Dobrý den, dnes mi notářka sdělila, že mě moje babička vydědila z důvodu nezájmu.Otec zemřel dávno a já neměla možnost, před 2roky jsem se ale snažila je najít prostřednictvím televize ale nepřišli.Telefon nezvedali, je toto oprávněné?Měla sem zájem.Oni mě také nikdy nekontaktovali ani mě nehledali.

Mirka, 1. 7. 2020, 2x zobrazení

Alimenty

Dobrý Den Posílám pravidelně alimenty. Synovi bylo 18 let v Únoru. V Červnu dodělal školu a bývalá manželka chce po mě alimenty i za Červenec i Srpen. Chtěl jsem se jen informovat jak to je. Děkuji moc za odpověď.

Dušan, 30. 6. 2020, 3x zobrazení

ošetřovné

Dobrý den, od 14.03.2020 jsem na OČR do 29.06.2020. Nedostala jsem zatím ani jednu dávku ošetřovného, OSSZ tvrdí, že nemá správné podklady , naše učetní tvrdí, že vše poslala správně, je to začarovaný kruh a nemůžeme se nikde domoci pomoci. Kam se lze obrátit? Co dělat?

Kateřina, 30. 6. 2020, 3x zobrazení

Pomoc při vystěhování přítele

Dobrý den, jsem v pronájmu mra v havířově byt je napsaný na mně. Rozešla jsem se s přítelem ale on se nechce odstěhovat nemá u mně trvalý pobyt. Pořád pije a bojím se už chodit domů co tu na mně bude čekat jak mám prosím postupovat aby se odstěhoval děkuji za odpověď.

Lucie, 29. 6. 2020, 5x zobrazení

Zadržení řidičského průkazu

Dobrý den, před dvěma lety pritelovi zabavili řidičský průkaz, za neplnění vyživovací povinnosti. I když má vše zaplacené do poslední koruny, řidičský průkaz mu nebyl vrácen ani po tom co poslal několik emailů a dopisu s dokladem o zaplacení, dá se to nějak řešit? Děkuji.

Aja, 27. 6. 2020, 4x zobrazení

Výživné v insolvenci

Dobrý den. Zažádal jsem o oddlužení a insolvenční správce i sdělil,že se přihlásila exmanželka s tím,že ji dlužím 600 000 kč na syna,kterému je 20 let,z toho jsem měl 14 let zákaz kontaktu s ním a já bohužel nemám jak prokázat,že je to nesmysl a soud mi oddlužení nepovolí.Prosím o radu,Děkuji

Jiří, 27. 6. 2020, 4x zobrazení
PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít