Nezodpovězené otázky

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna

Dědictví

Dobrý den, mamince(78let) zemřela sestra (bez dětí i manžela, žádný přímí dědic), společný bratr obou je také dávno mrtev. Je dědicem po zemřelé sestře jen maminka a nebo i děti společného již mrtvého bratra? Děkuji za informaci Jana Dudášová

Jana, 24. 5. 2022, 0x zobrazení

Výpověď z bytu

Bydlím v nájemním bytě na dobu určitou, do srpna roku 2023,dnes 18.5 2022 mi byla doručena 3 měsíční výpověď z bytu,důvodem je prodej bytu,ale kam se mám odstěhovat, k dětem to nejde a v domovech důchodců je plno. Jsem starobní důchodce a na vysoké nájemné nemám. Chci podat námitku ale nevím jak.

Johana, 18. 5. 2022, 6x zobrazení

Výpověď

Dobrý den, dal jsem výpověď s tím že mě zaměstnavatel řekl,že není problém, že mohu odejít okamžitě. Po dvou dnech si to rozmyslel a řekl, že mě pustí až po dvou měsících. Co stim mohu odejít jak jsme se ústně dohodli ,nebo ne?

Naďa, 18. 5. 2022, 7x zobrazení

Vyzivne zletily

Dobry den,chtela bych se zeptat na dalsi postup.zletily syn nedostal zaplaceno vyzivne.s otcem se neda domluvit,proto jsme podali k soudu nezapl.vyzivne.doslo usneseni kde soud narizuje vykon rozhodnuti srazkami ze mzdy,nasledne doslo oznameni o nabyte moci,penize ale stale nedorazily co muzeme udel

M., 16. 5. 2022, 6x zobrazení

odebrání ridicského prukazu

Mam syna 4 roky v peci, tatinek se zavislosti na alkoholu a hazardu se setkava se synem kazdou nedeli, odmitl v poradne pristoupit na leceni, lze zaridit, aby mel zakaz rizeni auta se synem?

Markéta, 13. 5. 2022, 7x zobrazení

Odškodnění

Dobrý den, mám nárok na finanční odškodnění za poškozené zdraví i když zůstávám zaměstnán u stejného zaměstnavatele kde došlo k poškození zdravi(karpalni tunely)?

Zdeněk, 10. 5. 2022, 8x zobrazení

Vyúčtování služeb

Dobrý den mám dvě vyúčtování služeb za rok 2021 a nesouhlasí částkami.Majitel předchozího bytu z kterého je vyúčtování chce zaplatit skoro 7000,- přitom první vyúčtování za stejné období bylo 3700,-.Navrhla jsem mu splátky ale odmítám platit 7000,- když vyúčtování,které mi bylo dáno poprvé je 3700.

Helena, 7. 5. 2022, 7x zobrazení

Vyřízení insolvence a odměna insolvenčního správce

Dobrý den, Přítel prodal v rámci insolvenčního řízení nemovitost v hodnotě 1300000,-. Dluhy činily 1147000,-. Insolvenčnímu správci byla přiznaná záloha ve výši 219 441,-. Je tato výše adekvátní? Zdá se mi to přehnané, protože by přítel mohl mít dluhy prodejem splacené, ale takto mu to nestačilo.

Jitka, 5. 5. 2022, 11x zobrazení

Fakturace spoluúčasti zaměstnanci.

Dobrý den. Zaměstnavatel mi fakturuje spoluúčast za výměnu čelního skla na služebním voze. Sklo bylo poškozeno běžným zimním provozem, osekáno od kamínků. Vlastník vozidla je leasingová společnost, držitel je firma. S firmou nemám uzavřenou žádnou smlouvu ani dohodu o používání vozidla.

Luboš, 5. 5. 2022, 11x zobrazení

Účtování za vydání karty od praktického lékaře

Dobry den , chtela bych se zeptat, zda je prakticky lékař oprávněn si účtovat penize za vydání me osobní karty ? Dekuji

Mari, 4. 5. 2022, 12x zobrazení
PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít