Nezodpovězené otázky

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna

Odmítnutí dědictví

Dobrý den, mám dotaz ohledně dědictví. Moje matka zemřela koncem dubna a zůstali po ní pouze vysoké dluhy. Se sestrou takové dědictví samozřejmě nechceme. Chci se tedy zeptat jak a kdy dědictví odmítnout a také zda jej musím odmítnout i za svého 4.měsíčního syna. Matka byla rozvedená, dědí také její

Kristýna, 20. 5. 2019, 0x zobrazení

Skladník

Dobrý den tady Erik Kuba Mám otázku může můj zaměstnavatel mít u sebe můj řidičský průkaz na VZV ?

Erik, 20. 5. 2019, 1x zobrazení

Pokuta z Německa

Dobrý den, Před několika týdny mi v Německu zastavili policisté a našli v autě pepřový sprej. Sepsal jsem s nimi na stanici několik papíru, vše podepsal a dnes mi přišlo vyjádření ze soudu v Chamu a pokuta ve vyšší 15 dennich sazeb po 40 euro, tedy 600 euro pokuta. Mohl bych poprosit o radu.

Ondřej, 19. 5. 2019, 3x zobrazení

pojistny podvod

pritel mi naboural auto bez vinika a abychom dostali penize nahlasili jsme na pojistovnu ze jsem ridila ja a on byl vinik .pojistovna nam poslala penize slo to z jeho povinneho ruceni.Chci se priznat,jelikoz jde o podvod co z toho muzu mit kdyz me k tomu pritel prinutil?

Renáta, 17. 5. 2019, 4x zobrazení

zneužití bankovního účtu

Dobrý den, spolubydlící mého přítele využil/zneužil b. účet na mé jméno- Povedlo do se mu do doby něž zmizel na účet zasílat různé půjčky. Nyní nevím, jak situaci řešit, na čí jména půjčky jsou a zda půjdou za mno?. A obávám se i ze strany spolubydlícího že účet využil k nějaké trestné činnosti.

Denisa, 16. 5. 2019, 5x zobrazení

Rada co delat

Dobrý den prosím o radu vzal Jsem pruser na sebe za kamarada skrz řízení za to jsem již odsouzen podmínkou v ten den jsem byl pod vlivem omamných látek dnes jsem už čistý dá se nějak očistit mě a potrestat pravého vynika pac stejne řídí dal i přes zákaz řízení dekuji Jarda kareš

Jsrda, 16. 5. 2019, 4x zobrazení

Dědictví při rozvodu

Před dvěmi lety mi umřel otec a zdědila jsem určitý peněžitý obnos. Nyní jsem v situaci, že budu žádat o rozvod. ento obnos při rozvodovém finančním vypořádání? Musím ho zohlednit nebo dědictví je jen mé?

Tamara, 16. 5. 2019, 4x zobrazení

důchodové připojištění

je při dědickém řízení důchodové připojištění pozůstalého , nikoliv zesnulého zahrnováno do SJM?

Barbora, 16. 5. 2019, 7x zobrazení

osobní údaje- žaloba

Dobrý den, Od 1.12.2018 nejsem zaměstnancem jedné ZŠ, ale stále na webových stránkách školy figuruje mé jméno, jako bych nadále byla. Příjde mi to celkem nenormální po tak dlouhé době. Mohu se proti tomuto bránit právní cestou? Děkuji, pěkný den.

Kateřina, 16. 5. 2019, 5x zobrazení

Odstoupení od kupní smlouvy

Dobrý den Je možné odstoupit od kupní smlouvy na auto, když je v kupní smlouvě napsáno: "kupující prohlašuje, že nebude požadovat po prodávajícím žádné nároky na opravy, nebo odstoupení od smlouvy" Auto jsem koupil včera a dnes jsem prodávajícímu volal, že bych chtěl odstoupit od smlouvy.

Adam, 15. 5. 2019, 5x zobrazení
PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít