Nezodpovězené otázky

Právní poradna
Privátní konzultace s advokátem
Získejte nabídku
právní služby
Telefonická konzultace s advokátem

vec z inzeratu prestala fungovat

pred temer 6ti mesici jsem koupil pres inzerat pocitacove pameti. jeden z modulu ale prestal po par mesicich pracovat. ozval jsem se prodavajicimu a ten me odbyl tim, ze jsem si vec znicil sam. v nasem ujednani nebylo specifikovana pripadna reklamace. jaka mam prava a jak bych mel dale postupovat?

Ilja, 20. 1. 2019, 1x zobrazení

úprva styku s dítětem

Dobrý den,jakým způsobem můžu zažádat o úpravu styku s dítětem?

Vladimír, 20. 1. 2019, 1x zobrazení

Exekuce

Dobry den Účetní mi strhla na 2 exekuce 2 krát tu samou částku, zajímalo by mě jestly to je její chyba protože já si myslím že může odečíst jen jednu částku a tu rozdělit mezi ty 2 exekuce. Ja nedostal ani životní minimum a to mám manželku, 1 dítě a přednostní pohledávku. Děkuji za pomoc

Ladislav, 20. 1. 2019, 1x zobrazení

Ukonceni smlouvy

Dobry den, K 3.12.2018 jsem ukoncila pracovni smlouvu dohodou. 2.ledna 2019 jsem se zaevidovala na UP. Do dnesniho dne 20.1. Jsem smlouvu nedolozila na UP, jelikoz mi smlouvu nechteji podepsat. Jake muzou byt nasledky kdyz to do konce mesice nepredlozim na UP? Moje chyba to neni.Muzu zadat odskodne?

Katka, 20. 1. 2019, 2x zobrazení

Zrušení výživného

Dobrý den, syn na vlastní žádost ukončil již 2. účňák, přihlásil se na ÚP, ze kterého ho vyřadili, nechodil na schůzky. Práci ani brigádu aktivně neshání. Dle mého vyživovací povinnost zanikla, je to tak? Můžu přestat platit nebo musím žádat soud o zrušení výživovací povinnosti? Děkuji za odpověď.

Petr, 20. 1. 2019, 1x zobrazení

zrušeni otcostvi

můj bratranec jednou před 7 lety měl sex s jednou slečnou.Z toho se narodila holčička,kterou ja sestřenice mám v pěstounské péči,Před měsícem jsem udělali testy dna ze slin,vyšlo.že dítě není bratrance.Bratranec je zapsán v rodném listě pár měsícú po narození.Dá se otec vyškrtnou z rodného listu?Děk

Pavlina, 19. 1. 2019, 2x zobrazení

pokud jsou děti v péči jednoho rodiče musí bydlet s ním?

Dobrý den, zajímá mně jestliže má manžel z prvního manzelstvi dvě deti ve vlastni péči nyní se budeme rozvádět, byt je v mém výlučném vlastnictvi a jeh děti měli trvalé bydliště stále u matky a né u mně a já jsem trvala na jejich odstehování jestli by manžel neměl bydlet s dětmi nechce se vystěhovat

Jana, 19. 1. 2019, 2x zobrazení

Rodinné Právo

A ona mě ted chce dát k soudu, protože chce mou dceru dál vydat. Muže se stát i přes muj nesohulas,ji soud muže dovolit aby mou dceru mohla vydat? Nebyly jsme v registrovaném partnerství jen jsme spolu před lety žily. Předem děkuji za odpověd.

Lenka, 19. 1. 2019, 2x zobrazení

Rodinné právo

Dobrý den, má bívalá žena,mě opustila když mé dceři byly dva roky....ale já jsem ji dovolila aby si mou ted již sedmi letou dceru mohla jednou za čtrnáct dnu brát na víkend a zároven mi i na malou přispívala peníze. A já jsem ji ted řekla,že už to takhle nechci a,že mou dceru již výdat nebude.

Lenka, 19. 1. 2019, 2x zobrazení

Insolvence aj exekuce

Dobrý den ,platím insolvenci a strhávají mi aj exekuci,je to normálni ,muj insolvenční správce mne vubec neposlouchá co mu ríkam

Miloslava, 18. 1. 2019, 3x zobrazení
REGISTRACE ADVOKÁTů
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít