služební cesta

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
služební cesta

Po vykonání pracovní cesty do zahraničí,nám bylo sděleno,že služební cesta nesmí být proplacena více jak 8hodinovou prac. dobou, a byly nám strženy odprac. hodiny. Od 5.00hod do 9.00proběhlo nakládání materiálu,pak cesta trvala 9hod.Celkem tedy 13hod a z toho bylo ztrhnuto 5hod.Má na toto jednání zaměstnavatel právo? Děkuji za odpověď,Sůra.

Anonym, 7. 12. 2015, 965x zobrazení

Další otázky, z kategorie Pracovní právo

Výpověď pro nadbytečnost a věk

Dobrý den, dostala jsem výpověď dle §56, odst.c. a k tomu odstupné 2 průměrné měsíční platy.…

Anonym, 22. 2. 2016, 2778x zobrazení

Soudní spor zaměstnanec x zaměstnavatel

Dobrý den,manžel se soudil s bývalým zaměstnavatelem kvůli chybějícím paletám a soudní spor prohrál…

Anonym, 22. 3. 2016, 2343x zobrazení

Sčítání kategorií v souvislosti se starobním důchodem

Dobrý den, píšu za svého bratra, který je narozen v r. 1954. Do r. 1989 m.j. odpracoval v hornictví…

Anonym, 4. 9. 2015, 2360x zobrazení

Zkrácení pracovní doby

Dobrý den, dcera nastoupila do zaměstnání na zkrácenoý pracovní úvazek 30 hod. týdně. Hned první…

Anonym, 19. 3. 2015, 4585x zobrazení

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den, jsem zaměstnána na poloviční úvazek jako sekretářka na dobu neurčitou, můj zaměstnavatel…

Anonym, 10. 2. 2015, 2705x zobrazení

Výpověď ze strany zaměstnance

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je možné aby mi zaměstnavatel neumožnil odchod z práce.…

Josef, 4. 11. 2016, 2678x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít