nájemce obecního bytu

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
nájemce obecního bytu

Jsem nájemcem bytu, pronajímatel je město Brno. Nedávno jsem přidala jako spolunájemce do nájemní smlouvy svého plnoletého syna. Chci se zeptat: Pokud se odstěhuji z bytu a změním si i trvalé bydliště, tak jestli musí byt opustit i můj syn, který by v tom bytě rád zůstal. Můžou ho vyhodit?

Martina, 13. 2. 2018, 1182x zobrazení

Další otázky, z kategorie Jiné

úhrada dluhu

Dobrý den, Byl mi uložen podmíněný trest s ůhradou dluhu 33000,- V Červnu 2019 mi podmíněný trest…

Jiří, 13. 5. 2020, 985x zobrazení

exekuce po umrtí

dobry den chtel bych se prosím zeptat umřel mi bratr ktery mnel exekuce na duchod ma dve dcery z…

Jan, 4. 5. 2017, 2790x zobrazení

Vlastnické pravo

Dobrý den?Chci Vás poprosit o radu. Dnes sem se dozvěděla z katastru nemovitostí,že rodiče napsali…

Helena, 18. 3. 2020, 1022x zobrazení

§55

Dobrý den byl se mnou ukončen pracovní poměr na základě §55,což mi znemožňuje hledání zaměstnání i…

Ivana, 26. 10. 2016, 3928x zobrazení

Blokace účtu - může se jednat o vydírání?

Dobrý den, dostal jsem se do finančních problémů, díky kterým jsem nebyl schopný splácet kreditní…

Anonym, 28. 4. 2015, 2674x zobrazení

Vydědění nebo darovací smlouva?

Dobrý den. Tatínek má rakovinu a rozhodl se pro vyřešení majetku. Vlastní rodinný dům. Ale má dceru…

Anonym, 25. 5. 2016, 2821x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít