Závěť

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Závěť

Jen upřesnění odpovědi na předchozí otázku. Ženatý muž, 3 dospělé děti. Nemovitost odkáže v závěti jiné osobě. Manželka tedy nedědí a děti jako nepominutelní dědici mají nárok na vyplacení každý 1/4 z 1/3 hodnoty nemovitosti?

Anonym, 22. 10. 2015, 724x zobrazení

Další otázky, z kategorie Jiné

Navrácení daru

Před 7 lety mi bývalá tchýně věnovala polovinu domu v kterém bydlí.1-4 vlastní vnučka. Je jí už 88…

Radmila, 26. 10. 2018, 1329x zobrazení

Výpověď pachtu

Dobrý den, máme pozemek který je aktuálně v pachtu pronajat místnímu ZD a je u něj nastavena…

Sebastian, 28. 6. 2019, 998x zobrazení

§55

Dobrý den byl se mnou ukončen pracovní poměr na základě §55,což mi znemožňuje hledání zaměstnání i…

Ivana, 26. 10. 2016, 2952x zobrazení

Pronájem veřejné komunikace soukromému subjektu

Dobrý den, chci se zeptat, zdali je právně v pořádku pronajímat komunikaci, či veřejné parkovište…

Kryštof, 22. 2. 2019, 720x zobrazení

Práce v zahraničí - jak legalizovat práci v USA a jak dostat pracovní vízum?

Dobrý den, byla jsem striptérka v ČR, ted bydlim v USA ale jen dočasně na travel visa, chtěla bych…

Anonym, 8. 9. 2016, 1708x zobrazení

Specifický dotaz

Dobrý den. Můj otec (r.1939) invalidní důchodce je od 8.6 2016 hospitalizován v nemocnici,prodělal…

Anonym, 25. 6. 2016, 1769x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít