Vrácení peněz za nevyužitý dárkový poukaz

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Vrácení peněz za nevyužitý dárkový poukaz

Dobrý den,koupil jsem dárkový pokaz na 10lekcí jizd na koni a majitelka mi oznámila,že lhůta je na 6 měs.-koupil jsem v prosinci.Na konci ledna jsem byl informován sms,že do konce března si máme pokaz využít kvůli ukončení stájí.Na konci února jsem se informoval popřípadné variantě vrácení částky a to mi paní neodepsala.V dubnu jsem se s paní domluvil, že mi peníze pošle na účet.Po 14 dnech přišla sms, že peníze poslala ale jen polovinu kvůli tomu,že jsme neprojevovali zájem využít poukaz i na úkor toho že urugovala aby se to stihlo.Za celou dobu se paní ani slovem nezmínila o tom,že částka nebude proplacena celá a na stránkách nemají žádné všeobecné podmínky.Jak mám řešit tento spor?Děkuji

Anonym, 6. 5. 2015, 3197x zobrazení
Advokáti, kteří odpověděli na tuto otázku:

advokát

Možnosti jsou dvě:

1) že situaci vyřeší ta společnost která vám poukaz prodala. Pokud se k tomu nebude mít, pak nastává druhá sitauce a to:

2) soudní řízení, kde žalovanou stranou bude jak majitelka koní tak i ta společnost.

Další otázky, z kategorie Občanské právo

Půjčka

Dobrý den,  přítel se nechal ukecat do uvěru na barák, pán z paní kteří mu to vše vyřizovali…

Anonym, 17. 2. 2015, 2074x zobrazení

Nemocenská a vlastní svatba

Dobrý den, potřebovala bych prosím vědět jak je to v případě nemocenské a konáním vlastní svatby ?…

Anonym, 8. 3. 2015, 2910x zobrazení

Poškozování cizích věcí podle § 228 odst.1

Dobrý den ještě jednou. Dostal jsem předvolání k zahájení trestního stíhání ve věci poškození.…

Anonym, 3. 5. 2015, 2988x zobrazení

odcizené zboží

Dobrý den, byl jsem vedoucí menší prodejny elektro, hodinky a stříbro. Chtěl jsem odejít a tak se…

Anonym, 2. 7. 2016, 1487x zobrazení

Vymáhání úhrady dluhu - může expřítel po mě žádat náhradu dovolených které počas vztahu hradil ?

Dobrý den, rád bych se zeptal na následující problém. V průběhu vztahu mě přítel vzal 2x na…

Anonym, 5. 2. 2016, 1725x zobrazení

Podnájem

Dobrý den, mám dotaz bydlíme s přítelem v bytě a on pronajmul pokoje dvom cizinkám které se chovají…

Anonym, 28. 4. 2015, 2050x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít