Exekuce

Právní poradna online

Poptejte přímo služby u advokáta/advokátky Mgr. Radek Hanák

Online konzultace s advokátem
Telefonická konzultace
Právní zastoupení
Exekuce

Dobrý den,manžel splácí exekučně pohledávky na zdravotní sociální pojištění.Nežijeme spolu a zajímalo by mě,kdyby toto nesplácel, může mi exekutor obstavit účet a zabavit věci v bytě? Má zde stále trvalý pobyt.

Anonym, 19. 2. 2015, 2928x zobrazení
Advokáti, kteří odpověděli na tuto otázku:

Mgr. Radek Hanák, Praha

Pokud nejste s manželem rozvedená a má stále trvalé bydliště na adrese Vašeho bytu, může exekutor postihnout výkonem exekuce i Váš majetek a bankovní účet.
 

Další otázky, na které advokát odpověděl

Zamítnutí reklamace

Dobrý den, koupil jsem si ojetý automobil v bazaru Auto Esa koncem ledna 2015. Ale teprve nedávno …

Anonym, 25. 6. 2015, 3139x zobrazení

Společnost s ručením omezeným - jaký je postup a co všechno proto musím udělat?

Dobrý den, chtěla bych založit s.r.o. Mohli byste mi poradit jaký je postup a co všechno proto…

Anonym, 17. 7. 2015, 2809x zobrazení

Křivé nařčení, že zaměstnanec má druhý příjem

Dobrý večer , obracím se na Vás z dotazem ze zaměstnání. Pracuji na pozici obchodně technického…

Anonym, 31. 8. 2015, 2492x zobrazení

Právní nárok na webovou doménu

Dobrý den, jsem držitelem webové domény kirovets.cz a dnes mě oslovilo nějaké reklamní studio, že…

Anonym, 27. 4. 2016, 1995x zobrazení

Chyba zaměstnavatele

Se zam.jsem se dohodla na ukončení PP podle ust. § 49 ZP s tím, že mi bude vyplacena náhrada ve…

Andrea, 8. 3. 2017, 1745x zobrazení

Potvrzeni o studiu

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli musím odevzdat v praci originál potvrzeni o studiu když musím…

Marek, 19. 9. 2018, 1151x zobrazení

Další otázky, z kategorie Jiné

Osvobození od daně z příjmu

Před dvaceti lety jsem zdědila po matce 1/2 pozemků, kterou jsem měla v spoluvlastnictví se strýcem…

Anonym, 11. 9. 2015, 2336x zobrazení

Nárok na Státní příspěvek na bydlení

Matce zamítli příspěvek na bydlení,protože bydlí v podnájmu v družstevním bytě,který jí pronajímá…

Jaroslava, 8. 8. 2021, 104x zobrazení

Směnky - může se odprodat smenka, která je částečne uhrazená?

Dobrý den. Podepsala jsem mému strýcovi směnku, ktera byla splatna 31.8.2016. Bohužel jsem se…

Anonym, 30. 9. 2016, 1957x zobrazení

Lze abych vyzvedávala důchod za tchána s těžkou demencí?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pečuji o svého nemocného tchána už dva roky,  kterého sme si…

Anonym, 12. 4. 2015, 2315x zobrazení

Zvýšení alimentů

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli mohu žádat o zvýšení alimentů na syna z důvodu přiznání…

Lucie, 10. 11. 2017, 2075x zobrazení

dědické řízení

Otec zemřel před 20 lety a my 3 děti jsme se zřekly majetku ve prospěch matky. Jeden sourozenec…

Alena, 13. 10. 2021, 30x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít