Materská

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Materská

Mje bývalá partnerka ma semnou dite.žádala materskou a že jej rekli že potrebuje odemne potvrzeni o pobyte(sem Slovák)obcanku zdrav. Kartičku.smlouvu o kúpi bytu. A potvrzeni z uradu prace (sem nezamestnany)a ja nejsem registrovany na urade prace.ona ma dite ve své péči, a nežije semnou.skutečne pot

Matej, 15. 11. 2019, 506x zobrazení

Další otázky, z kategorie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Církevní snatek

Dobrý den, mam dotaz jiz 2 roky s manželem spolu nežiejeme v jedne domacnosti jak je to s rozvodem…

Veronika, 26. 6. 2017, 2265x zobrazení

Musím stále platit alimenty na 20.leté dítě?

Chtěl bych se zeptat zda musím stále platit alimenty na dítě (tři roky se mnou nekomunikuje a ani…

Anonym, 9. 9. 2015, 3693x zobrazení

Předběžné opatření ve věci svěření dvou nezletilých dcer do péče na dobu před rozvodem

Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně předběžného opatření. Podával jsem si u soudu návrh na…

Anonym, 16. 7. 2015, 4641x zobrazení

Nechci přijít o syna

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o radu, co podniknout dál... Jsem v životní situaci, kdy…

Renata, 3. 9. 2019, 1067x zobrazení

Rozchod druh - družka a nároky na byt

Dobrý den, s přítelkyní splácíme úvěr na byt, ten je napsán v katastru na ni, já nejsem v bytě ani…

Anonym, 29. 9. 2016, 5616x zobrazení

Řízení o nárocích neprovdané matky dítěte

Dobrý den, ráda bych se zeptala, je-li součástí řízení o nárocích neprovdané matky dle ust. § 920…

Anonym, 25. 6. 2015, 2876x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít