dědictví

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
dědictví

Dobrý den.Mám dotaz.V srpnu to bude rok,co zemřela manželka,byl jsem u notářky sepsat podklady pro dědictví a tam jsem nahlásil i našich 5 dcer jako dědice.Paní notářka mi řekla že je řízení u konce- majetek není žádný a dluhy musím zaplatit ,ale dcerám se ani neozvala.Na internetu jsem našel ale jiné informace.Co je tedy pravda.Mám se někde ozvat,nebo měla pravdu. Děkuji

Anonym, 2. 8. 2016, 691x zobrazení

Další otázky, z kategorie Jiné

Daň z nabytí nemovitých věcí | Právníservis24.cz

V kupní smlouvě na nemovitou vec je uvedeno, že daň z nabytí nemovitých věcí hradí prodávající.…

Anonym, 27. 8. 2015, 1781x zobrazení

Má banka právo ofotit si občanský průkaz?

Dobrý den, měla jsem telefonát z banky od "poradkyně". U banky mám účet asi 10 let. Zavolala mi,…

Anonym, 15. 9. 2016, 2269x zobrazení

rod.dovolená a výše platu dle tabulek

dobrý den, zajmalo by mně, zda se rodič.dovolená a mateřská započítávají do počtu odprac.let ,končí…

Martina, 5. 6. 2019, 529x zobrazení

§ 206 trestního zákona se trestného činu pomluvy?

Nespokojený klient s vyšetřením u lékaře napsal jeho zkušenosti s lékařem,dal nepravdivý…

Kamil, 22. 2. 2019, 616x zobrazení

Vrácení daru

Dobrý den rodiče mi darovali byt.nyni nastala situace že můj jediný bratr chce tento mne darovaný…

Eva, 23. 6. 2017, 1273x zobrazení

Chalupa po mé smrti pouze na jednoho syna.

Mám dva dospělé syny.Starší syn dostal darem byt a chci aby po mé smrti dostal mladší chalupu.Je…

Jaroslava, 10. 1. 2019, 585x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít