Zmluva S16978465

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v nemocnici a na úver som zabudol a keď som chcel zaplatiť zistil som že Estónska nemá zastúpenie na Slovensku. Niekoľko krát som sa pokúšal dovolať ale oni nekomunikujú a úver prevzala spoločnosť Justícia de vies ktorá takisto nekonikuje a každý deň navyšuje dlh a vyhráža sa exekúciou samozrejme som dlh uhradil ale oni stále každý deň pýtajú inú sumu .Prosím môžete mi pomôcť. Potrebujem právnu radu

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň, v prvom rade treba pozrieť zmluvu, ktorú ste podpísali, môže ísť totiž o spotrebiteľskú zmluvu na ktorú sa vzťahujú iné prísnejšie podmienky, prípadne môže ísť o zmluvu, ktorá obsahuje neprijateľné podmienky a mohla by byť neplatná. Pokiaľ ste uhradili istinu odporúčam neplatiť zatiaľ žiadne iné poplatky a obrátiť sa na advokáta, ktorý Vám zmluvu riadne prezrie a odporučí Vám ďalší postup. Ak nemáte finančné prostriedky na advokáta môžete sa obrátiť na Centrum právnej pomoci vo Vašom meste.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Predmet kúpnej zmluvy

Dobry den chcela by som sa informovat z katastra nehnutelnosti nam povedali, ze ked sme neni…

Splnomocnenie na predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň, pokiaľ osoba žije dlhodobo v zahraničí (Spojené Kráľovstvo) a má už aj jeho občianstvo,…

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2516x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu v nasledovnej situácii. Máme spoločný úver ako…

Martin, 9. 2. 2017, 2357x zobrazenie

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3238x zobrazenie

Vymáhanie dlhu za grafické práce

Dobrý deň, pre jednu firmu som ako fyz. osoba pripravovoval grafické práce (logo, banery), prácu…

Juraj, 25. 5. 2017, 2225x zobrazenie

Pozemok

Dobrý den, potreboval by som poradiť s jednou vecou. Chcem kúpiť pozemok, ktorý ma viacero…

Odmietam vypovedať

Dobrý deň, bola som prizvaná na súd vypovedať ako svedok o čine spred 10tich rokov. Na trestnom…

Prevod pozemku v prípade viacerých vlastníkov

Dobry den, planujeme stavat na zahrade za domom mojej starkej. Ta zdedila po smrti rodicov pozemok…

Dlhý, založený dom2

.potom sme vymysleli že ten dom by sa mohol prepísať na mňa aj s dlhom takže ja som prevzala ten…

Výpovedná lehota pri prenájme bytu

Dobrý den potrebujem poradit.S mamou byvame v prenajatom byte už skoro 10 rokov.Teraz sa majitel…

zneuzitie osobnych údajov

Ako mám postupovat? Dnes som obdrzala list od Vseob. zd. poist.-rocné zúct...vraj som vykonávatelka…

Andrea, 22. 9. 2017, 2527x zobrazenie