Zmluva S16978465

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v nemocnici a na úver som zabudol a keď som chcel zaplatiť zistil som že Estónska nemá zastúpenie na Slovensku. Niekoľko krát som sa pokúšal dovolať ale oni nekomunikujú a úver prevzala spoločnosť Justícia de vies ktorá takisto nekonikuje a každý deň navyšuje dlh a vyhráža sa exekúciou samozrejme som dlh uhradil ale oni stále každý deň pýtajú inú sumu .Prosím môžete mi pomôcť. Potrebujem právnu radu

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň, v prvom rade treba pozrieť zmluvu, ktorú ste podpísali, môže ísť totiž o spotrebiteľskú zmluvu na ktorú sa vzťahujú iné prísnejšie podmienky, prípadne môže ísť o zmluvu, ktorá obsahuje neprijateľné podmienky a mohla by byť neplatná. Pokiaľ ste uhradili istinu odporúčam neplatiť zatiaľ žiadne iné poplatky a obrátiť sa na advokáta, ktorý Vám zmluvu riadne prezrie a odporučí Vám ďalší postup. Ak nemáte finančné prostriedky na advokáta môžete sa obrátiť na Centrum právnej pomoci vo Vašom meste.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Predaj firmy inej firme - aká výpovedná lehota bude plynúť?

Terajší majiteľ predáva nehnuteľnosť v ktorej prevádzkoval čerpaciu stanicu, inej firme ktorá tiež…

Nesúhlas so zápisnicou - ako možem namietať obsah zápisnice?

Na pojednávaní sudca diktoval do diktafonu čo som hovorila pri vypočúvaní a v zápisnici bolo…

Kamerovanie bez povolenia - nadriadený ma požiadal o natáčnie osoby bez jej súhlasu - možem?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať aké má, alebo nemá právo môj nadriadený žiadať odomňa…

Ako ukončiť pracovný pomer keď nemám podpísanú pracovnú zmluvu zo zamestnavateľom

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ako ukončiť pracovný pomer zo zamestnávateľom už len z toho dôvodu, že…

Štefan, 20. 2. 2017, 2494x zobrazenie

Kúpna zmluva

Dobrý deň, kupujem byt a s predávajúcim máme podpísanú Kúpnu zmluvu. Keď sme ju podpisovali som…

Janka, 13. 6. 2017, 2312x zobrazenie

Uprava styku dietata s otcom a vyzivne

Dobry den,potrebujem vediet ak sud zveril do opateri nase dieta mne, ci ezistuje pre otca dietats…

Zuzana, 17. 7. 2017, 2288x zobrazenie

Ako vyňat družku z listu vlastníctva?

Drobrý deň, Pred osmymi rokmi som kúpil rod.dom na úver.Bývalá družka neplatila žiadné účty,ani…

Darovanie nevysporiadaného majetku

Dobrý deň, ako postupovať v prípade, kedy po rozvode nedošlo k majetkovému vysporiadaniu manželov …

Eva, 23. 6. 2017, 2327x zobrazenie

Výsluch maloletého

Dobrý deň, môjho syna v zime zrazil inštruktor na lyžiach, čím mu spôsobil ťažké zranenie. Podala…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Exekúcia

Dobrý deň prajem potrebovala by som prosím poradiť. Môže mi exekútor zrážať z platu aj keď som o…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2367x zobrazenie