Zmluva S16978465

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v nemocnici a na úver som zabudol a keď som chcel zaplatiť zistil som že Estónska nemá zastúpenie na Slovensku. Niekoľko krát som sa pokúšal dovolať ale oni nekomunikujú a úver prevzala spoločnosť Justícia de vies ktorá takisto nekonikuje a každý deň navyšuje dlh a vyhráža sa exekúciou samozrejme som dlh uhradil ale oni stále každý deň pýtajú inú sumu .Prosím môžete mi pomôcť. Potrebujem právnu radu

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň, v prvom rade treba pozrieť zmluvu, ktorú ste podpísali, môže ísť totiž o spotrebiteľskú zmluvu na ktorú sa vzťahujú iné prísnejšie podmienky, prípadne môže ísť o zmluvu, ktorá obsahuje neprijateľné podmienky a mohla by byť neplatná. Pokiaľ ste uhradili istinu odporúčam neplatiť zatiaľ žiadne iné poplatky a obrátiť sa na advokáta, ktorý Vám zmluvu riadne prezrie a odporučí Vám ďalší postup. Ak nemáte finančné prostriedky na advokáta môžete sa obrátiť na Centrum právnej pomoci vo Vašom meste.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Ako predať dom keď jedna spoluvlastníčka odmieta predaj?

Dobrý deň,chcem sa opýtať, ak sme 3 sestry zdedili dom,ktory chceme predať,ale jeden sestra nechce…

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

Predaj bytu

Dobrý deň, Predávam byt a kupujúcemu chyba 10% kúpnej sumy. Na zmluve je uvedené že celú čiastku…

Monika, 27. 1. 2017, 2683x zobrazenie

upovedomenie o podaní obžaloby

Dobrý večer.Ďakujem za odpoveď len by som sa chcel ešte opýtať čo je to prípravne konanie ja som…

Oto, 31. 1. 2017, 4456x zobrazenie

Vysporiadanie bsm

S manzelkou som pred rozvodom podpisal zmluvu o buducej zmluve na rozdelenie bsm kde jej pripadne…

Marek, 24. 5. 2017, 2615x zobrazenie

Uprava styku dietata s otcom a vyzivne

Dobry den,potrebujem vediet ak sud zveril do opateri nase dieta mne, ci ezistuje pre otca dietats…

Zuzana, 17. 7. 2017, 2525x zobrazenie

Škodová udalosť - ako mám postupovať, keď som bola účastníčkou dopravnej nehody?

Dobrý deň! Chcem sa opýtať, ako mám postupovať, keď som bola účastníčka dopravnej nehody. Z…

Výklad paragrafu 141 - účasť na pohrebe - na čo mám nárok?

Dobrý deň Mám takúto otázku. Zomrela mi svokra.Zariaďoval som pohreb.Mzdovej účtovníčke som…

Dedenie

Dobrý deň. Zomrel mi strýko-otcov brat. Strýko bol bezdetný vdovec. Môj otec-jeho brat zomrel v…

Súdne poplatky pri odstúpení výkonu súdneho rozhodnutia exekútorovi

Dobrý deň, na základe súdneho rozhodnutia mal predávajúci (firma) vyplatiť kúpnu cenu vráteného…

Platobný rozkaz

Môže sa zaloba alebo platobný rozkaz stiahnuť ak veriteľ a dlžník sa dohodnú na splátkach aj keď…

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 2462x zobrazenie