Zmluva o pôžičke

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu. Splatnosť dlhu v zmluve je uvedená do konca júna, ale už teraz máme predpoklad, že nám peniaze nevráti pretože sa rôzne vykrúca, že nemá peniaze. Rada by som sa opýtala ako máme postupovať.

Tatiana, 18. 5. 2018, 2018x zobrazenie

JUDr Murina Michal, Nižná

Dobrý deň Po splatnosti dlhu, ktorý nie je uhradeny sa môžete súdnou cestou domáhať jeho úhrady. Odporúčam najskôr písomne vyzvať dlžníka na splatenie dlhu. S úctou JUDr Michal Murina

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Predaj cez internet

Dobry den. Mal som inzerat na bazosi ohladom grafickej karty. Predal som ju bez toho aby ju…

Marek, 18. 7. 2017, 2175x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý večer mam taký problém ze som bol dohodnutý na splátke po 60e mesačne ale teraz uz chcu…

Tomas, 28. 7. 2017, 2530x zobrazenie

nezakonne odtiahnutie vozidla

Mestska policia BA1 mi odtiahla auto z miesta kde bezne auta stoja (napr.na kazdom foto z google…

Emanuel, 22. 9. 2017, 2342x zobrazenie

Trvaly pobyt a s.r.o, mozem prist o majetok, pripadne cakaju ma neprijemnosti?

Brat zaklada s.r.o. A sidlo uviedol adresu trvaleho pobytu ktory ma u mna, ja som jediny vlastnik…

Moze zamestnavatel toto robit

Poprosim o radu. Moze zamestnsvatel dať 13 plat vsetkym zamestnancom v plnej výške a dvom nedať a…

Maria, 6. 12. 2018, 1865x zobrazenie

Manžel dostal rozhodnutí v Rakousku.

V souladu s § 53 odst. 1 ve spojení s odstavcem 2 čísly 6 a 7 zákona o cizinecké policii BGBI. Č.…

Jana, 10. 1. 2019, 1582x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Podvodníci

Dobrý deň, Moje kamošky začali podnikať mňa len potrebovali kvôli peniazom. Nahovorili ma na úvery…

Zuzana, 2. 6. 2017, 2192x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2018x zobrazenie

Osobny bankrot

Chem vyhlasit osobny bankrot .Bol som v CPP v SK vraj nemozem lebo som len vo vymahani .Memozem sa…

Michal, 19. 9. 2017, 2002x zobrazenie

Musí ma exekútor upovedomiť o začatí exekúcie?

Dobrý večer. Dnes ku mne prišiel exekútor s pohľadávkou z pred 5 rokou. Lenže počas celého obdobia…

Katarína, 27. 1. 2017, 2734x zobrazenie

Požičanie a vrátenie peňazí

Pred rokom som požičal kamarátovej frajerke 500€ s tým, že sme boli dohodnutí, že mi to do roka…

Marián, 14. 4. 2018, 2269x zobrazenie

Ako riešiť exekúcie keď som bez TPP

Dobrý deň, ako mám postupovať - mam exekúcie a som momentálne bez tpp.

Bohumila, 19. 4. 2017, 2339x zobrazenie