Podvodníci

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Podvodníci

Dobrý deň, Moje kamošky začali podnikať mňa len potrebovali kvôli peniazom. Nahovorili ma na úvery čo som im všetko požičala tým že mi to budú mesačne splácať. Lenže to tak nie je. a nechcú podpísať uznanie dlhu mám o tom aj nahrávku kedže trvajú na ústnom dohode. Aké postupy dalej?

Zuzana, 2. 6. 2017, 2193x zobrazenie

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Vymáhanie dlhu o ktorom neviem?

Dobrý deň, dnes nám bola do schránky vhodená obálka a po otvorení som ostala mierne šokovaná. Je…

Vecné bremeno - doživotné právo užívania

Bývame s mamou a dom je napísaný na nás. Mama tu má doživotné právo spísané u právnika, ale nie je…

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2252x zobrazenie

Okrádanie RD

Dobrý deň, rada by som sa spýtala ako môžeme ako členovia a zamestnanci riešiť situáciu keď vieme…

Zuzana, 10. 4. 2017, 2431x zobrazenie

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2304x zobrazenie

Vodičský preukaz

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak sa zosobášim skor ako v 18-tich rokoch, čím dosiahnem…

Katarina, 1. 2. 2018, 2355x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Platobný rozkaz

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadne vypracovania platobného rozkazu. - akému okresnému…

Lucia, 20. 7. 2017, 1644x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2018x zobrazenie

Musí ma exekútor upovedomiť o začatí exekúcie?

Dobrý večer. Dnes ku mne prišiel exekútor s pohľadávkou z pred 5 rokou. Lenže počas celého obdobia…

Katarína, 27. 1. 2017, 2735x zobrazenie

Preplatenie súdnych poplatok a právnika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či pri vyhraní súdneho sporu mám nárok v plnom rozsahu aj na…

Lucia, 7. 7. 2017, 2713x zobrazenie

Ako postupovať pri vymáhaní pohľadávky?

Prosím o radu.V roku 2014 som bývalému priateľovi požičala postupne 200€. O všetkom mám…

Lucia, 28. 4. 2017, 2358x zobrazenie

Ako vymôcť požičané peniaze ak dlžníci na seba vyhlásili osobný bankrot?

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či mám možnosť vymôcť plnú sumu. Požičala som peniaze. V zmluve…

Maria, 21. 4. 2017, 2625x zobrazenie