Podvodníci

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Podvodníci

Dobrý deň, Moje kamošky začali podnikať mňa len potrebovali kvôli peniazom. Nahovorili ma na úvery čo som im všetko požičala tým že mi to budú mesačne splácať. Lenže to tak nie je. a nechcú podpísať uznanie dlhu mám o tom aj nahrávku kedže trvajú na ústnom dohode. Aké postupy dalej?

Zuzana, 2. 6. 2017, 2301x zobrazenie

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Vysporiadanie nehnuteľnosti

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s dotazom, ako by bolo vhodné postupovať pri vysporiadaní…

Som študentka VŠ -sú mi rodičia poviní platiť internát?

Dobrý deň, som študentkou prvého ročníka na UVLF v Košiciach. Odišla som na internát, lebo to bolo…

zalozne pravo banky a exekucia

Dobrý deň poprosím o radu ak na nehnuteľnosť má záložné právo banka hypotekárny úver môže exekútor…

Adriana, 27. 1. 2017, 2826x zobrazenie

rucitel

Dobrý deň.Som ručiteĺ pôžicky aj s ex priatelom jemu kamaratovy.Po par mesiacoch od pôžičky mi…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2617x zobrazenie

Ako dostať zpať požičané peniaze bez zmluvy?

Dobrý den. Mám problém s peniazmi. Požičala som kamarátke veľkú sumu peňazí nemáme to nikde spísané…

Adela, 23. 2. 2017, 2786x zobrazenie

vyzivné na partnerove deti

dobry den, rátam sa ako spoluposudzovaná osoba pri vypocitavani vyzivneho na partnerove deti ak nie…

Emily, 18. 10. 2017, 2398x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2117x zobrazenie

Poštová banka - požička

Dobry deň.pred pár rokmi sme si s mužom vzali požičku 1600 eur.platime po 50 eur a dnes nam bolo…

Andrea, 10. 2. 2017, 2857x zobrazenie

Ako postupovať pri vymáhaní pohľadávky?

Prosím o radu.V roku 2014 som bývalému priateľovi požičala postupne 200€. O všetkom mám…

Lucia, 28. 4. 2017, 2460x zobrazenie

Požičanie a vrátenie peňazí

Pred rokom som požičal kamarátovej frajerke 500€ s tým, že sme boli dohodnutí, že mi to do roka…

Marián, 14. 4. 2018, 2377x zobrazenie

Podvodníci

Dobrý deň, Moje kamošky začali podnikať mňa len potrebovali kvôli peniazom. Nahovorili ma na úvery…

Zuzana, 2. 6. 2017, 2301x zobrazenie

rucitel

Dobrý deň.Som ručiteĺ pôžicky aj s ex priatelom jemu kamaratovy.Po par mesiacoch od pôžičky mi…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2617x zobrazenie