Ako riešiť exekúcie keď som bez TPP

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Ako riešiť exekúcie keď som bez TPP

Dobrý deň, ako mám postupovať - mam exekúcie a som momentálne bez tpp.

Bohumila, 19. 4. 2017, 2441x zobrazenie

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň. Návštívte Centrum právnej pomoci a skúste sa informovať na možnosť vyhlásenia osobného bankrotu.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v…

Citim sa ohrozená ako sa brániť?

Dobrý deň. Môj priateľ ma nevyriešený spor s jedným mladíkom a ten sa posťažoval nejakému…

Vymáhanie peňazí od kamarátky ktorej som požičala na dobré slovo

Dobrý večer,chcela by som sa vás opýtať na radu ako postupovať pri vymáhaní peňazí od kamarátky…

Ako docieliť aby dieťa bolo v mojej starostlivosti?

Dobrý deň prajem, ja by som sa chcela spýtať, v prípade starostlivosti o dieťa, ak muž a žena…

Kto koná za firmu po úmrtí konateľa?

Dobrý deň. Pred piatimi mesiacmi mi zomrel ocino,ktorý bol konateľom firmy. Chcela by som sa opýtať…

Kristina, 22. 1. 2017, 3292x zobrazenie

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2408x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Provident požička

dobry den so spolocnosti provident som mal pozicku z nej mi bol odpisany zostatok takze bola…

Gabriela, 7. 2. 2017, 2682x zobrazenie

Preplatenie súdnych poplatok a právnika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či pri vyhraní súdneho sporu mám nárok v plnom rozsahu aj na…

Lucia, 7. 7. 2017, 2830x zobrazenie

Osobny bankrot

Chem vyhlasit osobny bankrot .Bol som v CPP v SK vraj nemozem lebo som len vo vymahani .Memozem sa…

Michal, 19. 9. 2017, 2119x zobrazenie

Ako dostať zpať požičané peniaze bez zmluvy?

Dobrý den. Mám problém s peniazmi. Požičala som kamarátke veľkú sumu peňazí nemáme to nikde spísané…

Adela, 23. 2. 2017, 2786x zobrazenie

Podvodníci

Dobrý deň, Moje kamošky začali podnikať mňa len potrebovali kvôli peniazom. Nahovorili ma na úvery…

Zuzana, 2. 6. 2017, 2300x zobrazenie

Uzera?

Dobry den chcela by som sa spytat ci je mozne aby si nebankova spolocnost Pohotovost mohla vymahat…

Veronika, 9. 2. 2017, 2760x zobrazenie