ukončenie pracovného pomeru

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
ukončenie pracovného pomeru

Dňa 30.9. mi končí pracovný pomer / neurčitá doba, vo firme pracujem viac ako 5 rokov/. Aký paragraf musí byť v zmluve aby som mala odstupné? môže byť ako dôvod : zrušenie miesta, popr. organizačné dôvody., zamestnanec nesúhlasí zo zmenou miesta práce. má byť v zmluve uvedené aj suma za odstupné?

Lenka, 19. 9. 2022, 190x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Moze zamestnavatel toto robit

Poprosim o radu. Moze zamestnsvatel dať 13 plat vsetkym zamestnancom v plnej výške a dvom nedať a…

Maria, 6. 12. 2018, 1855x zobrazenie

Ako prebieha rozvod?

Dobrý deň.Môj manžel si našiel priateľku. Podal žiadosť o rozvod ale dôvod udal, že ho fyzicky…

Dedičstvo

2,5 roka som sa starala o otca,nasťahovala som sa k nemu do bytu(po maminej smrti sme zdedili byt v…

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3089x zobrazenie

Výpoveď v práci ktorú nechce zamestnávateľ akceptovať?

Dobrý deň, dcéra dala v práci výpoved v práci ku 1.7..2016., ale firma jej nechce výpoved…

Lucia, 20. 6. 2017, 2366x zobrazenie

Svatba a dlh - na aký spoločný majetok môže siahnuť exekútor?

Dobrý deň, s priateľom sa chceme zosobášiť, no ja mám exekúciu .Priateľ má dom a auto. Po svatbe…