ukončenie pracovného pomeru

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
ukončenie pracovného pomeru

Dňa 30.9. mi končí pracovný pomer / neurčitá doba, vo firme pracujem viac ako 5 rokov/. Aký paragraf musí byť v zmluve aby som mala odstupné? môže byť ako dôvod : zrušenie miesta, popr. organizačné dôvody., zamestnanec nesúhlasí zo zmenou miesta práce. má byť v zmluve uvedené aj suma za odstupné?

Lenka, 19. 9. 2022, 252x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Svatba a dlh - na aký spoločný majetok môže siahnuť exekútor?

Dobrý deň, s priateľom sa chceme zosobášiť, no ja mám exekúciu .Priateľ má dom a auto. Po svatbe…

Výpoveď

Môžem sa spýtať, potrebovala by som podať okamžitú výpoveď zamestnávateľovi, ktorý je vo väzbe.…

Laura, 27. 1. 2017, 2588x zobrazenie

Otec na mňa neplatí riadne výživné, iba časť. Ja som nezamestnaná.

Mám 21 rokov, žijem s maminou, ktorá je s otcom rozvedená. Súd mu určil výživné, ale s tým, že mu…

RD a BSM - kúpili sme ako manželia RD bol napísaný na manželku. Komu bude patriť po rozvode?

Počas manželstva sme kúpili RD, ktorý bol napísaný v celosti na manželku. Pri rozvode bude…

Výživné - kedy zaniká povinnosť platiť?

Dobry den. Moja dcera tento rok maturovala a do 31.8. bola vedena ako student. Od 1.9. ma pracovny…

vyporiadanie BSM

Prosila by som Vás o poskytnutie právnej rady v nasledovne j veci: S bývalým manželom sme uzavreli…