Výpoveď

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Výpoveď

Môžem sa spýtať, potrebovala by som podať okamžitú výpoveď zamestnávateľovi, ktorý je vo väzbe. Komu môžem podať moju výpoveď? Okamžitú výpoveď podávam z dôvodu nevyplácania mzdy, vyhrážania sa smrťou a zastrašovaniu. Vopred Ďakujem.

Laura, 27. 1. 2017, 2699x zobrazenie

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň. Okamžité skončenie pracovného pomeru je potrebné adresovať na adresu sídla, alebo miesta podnikania zamestnávateľa a to písomne a poštou. V prípade ak má oddelenie na preberanie pošty napríklad sekretariát, ekonomické oddelenie, podateľnú je potrebné toto skončenie zaniesť osobne a nechať si potvrdiť prevzatie.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Môze si exmanžel do mojho domu nasťahovať frajerku bez môjho súhlasu?

Dobrý deň, s exmanželom sme rok rozvedení. Bývame však v spoločnej domácnosti v dome, ktorý je …

Prepis bytu

Dobrý deň, chceli by sme vedieť ako postupovať keď chce manžel previesť vlastníctvo bytu na…

Andrea, 9. 2. 2017, 2669x zobrazenie

Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli pred 8rokmi o byt islo o bytovu mafiu da sa stim nieco este…

Antonia, 4. 4. 2017, 2531x zobrazenie

Pozicanie penazi

Pozicali sme peniaze osobe pred par rokmi, podpisane to bolo pred notarom (5000 eur). Dotycna…

Janka, 12. 6. 2017, 2641x zobrazenie

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2636x zobrazenie

Parkovanie mimo cesty v zóne vyznačenej značkou IP27a

Chcem sa spýtať, či sa vzťahuje zákon o premávke na pozemných komunikáciách aj na miesto mimo cesty…

Tomáš, 29. 11. 2017, 2958x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Dosiahnutie styku s dcérkou

Dobrý deň. Bývalá priateľka mi prestala dávať dcérku. Nie som písaný v rodnom liste, keďže v čase…

Úprava styku s dieťaťom

Dobrý deň, chcem sa len spýtať, či ak teraz podám žiadosť o rozvod s manželkou, s ktorou nežijem v…

Ako prebieha rozvod?

Dobrý deň.Môj manžel si našiel priateľku. Podal žiadosť o rozvod ale dôvod udal, že ho fyzicky…

Moze si priatel exmanzelky adoptovat moje deti?

Dobry den Som rozvedeny 8rokov s exmanzelkou, podla mna mame dobry vztah, kazdy z nas zije v…

Výživné - dokedy mám platiť výživné na plnoleté dieťa

Od minulého roka platím na dcéru výživné 170 eur určené súdom, má 20 rokov, musím ďalej na ńu…

Doplatok výživného

Prosím Vás,ex manžel mi má doplatit na deti výživné čo neplatil pol roka. Je zivnosntik,ale…