Výpoveď

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Výpoveď

Môžem sa spýtať, potrebovala by som podať okamžitú výpoveď zamestnávateľovi, ktorý je vo väzbe. Komu môžem podať moju výpoveď? Okamžitú výpoveď podávam z dôvodu nevyplácania mzdy, vyhrážania sa smrťou a zastrašovaniu. Vopred Ďakujem.

Laura, 27. 1. 2017, 2479x zobrazenie

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň. Okamžité skončenie pracovného pomeru je potrebné adresovať na adresu sídla, alebo miesta podnikania zamestnávateľa a to písomne a poštou. V prípade ak má oddelenie na preberanie pošty napríklad sekretariát, ekonomické oddelenie, podateľnú je potrebné toto skončenie zaniesť osobne a nechať si potvrdiť prevzatie.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Ako predať dom keď jedna spoluvlastníčka odmieta predaj?

Dobrý deň,chcem sa opýtať, ak sme 3 sestry zdedili dom,ktory chceme predať,ale jeden sestra nechce…

Ak udelím niekomu súhlas na trvalý pobyt v mojej nehnuteľnosti, má dotčný k nehnuteľnosti nejaké práva?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či vyplývajú nejaké práva k mojej nehnuteľnosti, keď bývam so svojím…

Družka a starostlivosť o dieťa

Dobrý večer. Mal by som otázku ohľadom družky. Pracujem v zahraniči a už vyše mesiaca a pol nič…

Vyživovacia povinnosť na dieťa

Dobrý deň, som právoplatne rozvedená avšak môj bývalí manžel odmieta platiť výživné na nášho syna.…

Rozvod - musím sa zúčastniť rozvodu osobne?

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou. Manžel podal návrh na rozvod manželstva - žije dlhodobo v…

Prenajímateľ vs. nájomca - nároky prenajímateľa po odovzdaní bytu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na váš názor, bývala som v prenajatom byte 8mesiacov,riadne som…

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Môžu ma rodičia bez môjho vedomia vydediť?

Dobrý večer, nedávno sme mali s mamou výmenu názorov a ona mi zrazu povedala, že ma vydedili. Len…

Výpoveď

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, že keď mi šéfka poštou doporučene pošle výpoveď a keď si ja to…

Simona, 23. 10. 2018, 2011x zobrazenie

Ako prebieha rozvod?

Dobrý deň.Môj manžel si našiel priateľku. Podal žiadosť o rozvod ale dôvod udal, že ho fyzicky…

Výživné - mám nárok od bývalého partnera žiadať výživné zpätne?

Dobrí deň, obraciam sa na Vás o radu, chcem sa spýtať mám nárok žiadať od bývalého partnera spätne…

Od kedy možem platiť znížené výživné

Dobrý deň, manželovi bolo znížené výživné rozhodnutím okresného súdu, kde bolo ale vo výroku…

Rada

Dobrý deň. Som invalidný dôchodca, rozviedol som sa a chcel by som vysporiadať majetok.  S ex…