Byt

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli pred 8rokmi o byt islo o bytovu mafiu da sa stim nieco este robit?aka je dlha premlcacia doba dakujem

Antonia, 4. 4. 2017, 2294x zobrazenie

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň na základe tak málo informácii nie je možné Vám presne odpovedať odporúčam vyhľadať advokáta vo Vašom okolí a objednať si konzultáciu. Na základe presnejších informácii Vám poskytne odpoveď.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Vysporiadanie nehnuteľnosti

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s dotazom, ako by bolo vhodné postupovať pri vysporiadaní…

Ako možem synovi v dome zrušiť trvalý pobyt bez jeho vedomia?

Dobrý deň, potrebujem radu. Žijem v rodinnom dome zo synom ktorý má 28 rokov, sú s ním vždy…

rozvod

Dobrý deň rada by som vedela ako postupovať pri rozvode áno viem napísať na súd poslať 3 kopie toto…

Michaela, 27. 1. 2017, 2533x zobrazenie

Informácia

Dobrý večer. Volám sa Boris Hupka a manželka Anna Hupková. Chcel by som sa opýtať,čo máme robiť keď…

Boris, 3. 3. 2017, 2351x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2327x zobrazenie

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2377x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Vysporiadanie majetku po rozvode

Dobrý deň, rozviedla som sa s manželom, teraz v decembri bol rok. Mimosúdne sme si až teraz…

Marta, 3. 2. 2017, 2822x zobrazenie

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 1927x zobrazenie

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2471x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu

Manželka dostala darovaním prázdnu povalu ,je to na jej meno.Teraz keď je všetko vybudované ma chce…

Marcel, 25. 9. 2017, 2381x zobrazenie

Kúpa domu s nájomníkmi

Dobrý deň, môže mi mesto odpredať nehnuteľnosť ak danú nehnuteľnosť prenajíma? Ruší sa predajom…

Diana, 30. 3. 2017, 3644x zobrazenie

Spoluvlastníctvo-platí zápis v katastre alebo čo je v zmluve?

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať ohľadom listiny Zmluva o prevode vlastníckeho práva k…

Michaela, 15. 2. 2017, 2770x zobrazenie