Výpoveď

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Výpoveď

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, že keď mi šéfka poštou doporučene pošle výpoveď a keď si ja to prevezmem a podpíšem poštárke papier to sa počíta tak že aj s tým súhlasim čo je v obálke? Za odpoveď vopred ďakujem

Simona, 23. 10. 2018, 2012x zobrazenie

JUDr Murina Michal, Nižná

Dobrý deň Svojim podpisom potvrdzujete prebratie zásielky nie jej obsah. Treba si uvedomiť, ze výpoveď je jednostranny právny úkon a s ním nemusíte súhlasiť. Takyto úkon môže byť platný. S úctou JUDr Michal Murina

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Exekúcia

Dobrý večer mam taký problém ze som bol dohodnutý na splátke po 60e mesačne ale teraz uz chcu…

Tomas, 28. 7. 2017, 2526x zobrazenie

Neodovzdanie nebytových priestorov

Dobrý deň Predošlý vlastník nášho kúpeného bytu nám neodovzdal pivničné priestory. Mali sme najprv…

Eva, 23. 8. 2017, 2366x zobrazenie

Lístky na koncert

Kúpila som si lístky na koncert Lady Gaga vo februári 2017. Ostala som tehotná, teraz som v šiestom…

Petra, 19. 9. 2017, 2154x zobrazenie

Kúpa bytu

Dobrý deň, kúpili sme byt a neskôr sme sa dozvedeli, že kotolˇa, ktorá je súčasťou spoločného…

Lukáš, 20. 9. 2017, 2195x zobrazenie

Trvaly pobyt a s.r.o, mozem prist o majetok, pripadne cakaju ma neprijemnosti?

Brat zaklada s.r.o. A sidlo uviedol adresu trvaleho pobytu ktory ma u mna, ja som jediny vlastnik…

Zrusenie darovacej zmluvy

Bývalý priateľ pred 2 rokmi daroval nášmu vtedy maloletemu synovi byt. Konanie išlo súdnou cestou.…

Andrea, 21. 5. 2019, 1706x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

vytýčenie pojednávania vo veci osvojiteľnosti

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť akú lehotu má súd na vytýčenie pojednávania na vyslovenie…

Čo s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý?

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo sa dá robiť s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý a končí…

Právo otca na starostlivosť o deti

Dobrý deň. Som rozvedený 3 roky exmanželka pred dvoma rokmi začala chodiť po krčmách a baroch  …

Termín vyplatenia odstupného

Dobrý deň, Rád by som sa poradil ohľadom vzniknutej situácie s bývalím zamestnávateľom. Rozviazal…

Radoslav, 31. 3. 2017, 2442x zobrazenie

Rozvod, výživné a rodičovská dohoda

Dobrý deň, s manželom sa ideme rozvádzať, na rozvode sme sa spoločne dohodli. Návrh na rozvod…

Zvýšenie výživného

Dobrý deň, jedná sa o rozhodnutie súdu, ešte nenadobudlo právopl. zvýšenie výživ. z 28€ na …