Minimálna mzda

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Minimálna mzda

Dobrý deň, pracujem za minimálnu mzdu 1. stupňa, mám podpísanú hmotnú zodpovednosť. Je mi zamestnávateľ povinný vyplácať mzdu 2. úrovne? porušuje zákon? Zmluvu mám na dobu určitú - zastupovanie počas materskej. Môžem spätne žiadať čo mi nebolo vyplatené? Ďakujem

Alica, 10. 1. 2018, 1065x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Nesúhlas so zápisnicou - ako možem namietať obsah zápisnice?

Na pojednávaní sudca diktoval do diktafonu čo som hovorila pri vypočúvaní a v zápisnici bolo…

Určenie výživného

Dobrý deň, chcem sa informovať ohľadne prípadu mojej priateľky, ktorá má takýto problém: Mala…

Zaplatenie dlžnej sumy za zanedbanie povinnej výživy

Dostal som z prokuratúry návrh na žalobu na okresný súd a chcem sa opýtať, že ešte pred vynesením…

BSM a odmena pravnika

Dobrý deň.  Rada by som Vás požiadala o radu. Rozvádzam sa a podala som žalobu na súd o…

Finančné vysporiadanie v manželstve, ktoré nefunguje z dôvodu nevery manžela, ak manželia ostanú v spoločnej domácnosti.

Som 13 rokov vydatá a manžel má 9 rokov priateľku. Prestal so mnou intímne žiť, komunikovať,…

Svatba a dlh - na aký spoločný majetok môže siahnuť exekútor?

Dobrý deň, s priateľom sa chceme zosobášiť, no ja mám exekúciu .Priateľ má dom a auto. Po svatbe…