Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku 2017,"tym že nesprávne odvádzal financie do zdravotnej poistovne za zamestnanca za rok 2017? Chce teraz jednorazovo okamžite... Poisťovňa zamestnávateľa počas roku 2017 informovala o chybe....

Anna, 9. 12. 2019, 1208x zobrazenie

JUDr Murina Michal, Nižná

Dobrý deň pani Anna z uvedeného mi vyplýva, že ak sa jedná o nedbanlivosť tak zamestnávateľ na plat siahnuť po tak dlhej dobe nemôže. s úctou JUDr. Michal Murina

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Moze podnajomnicka len tak odstupit od zmluvy?

Dobry den! Moze podnajomnicka odstupit od zmluvy uz na druhy den, ked zisti, ze sme romovia???

Maria, 7. 9. 2017, 2145x zobrazenie

Lístky na koncert

Kúpila som si lístky na koncert Lady Gaga vo februári 2017. Ostala som tehotná, teraz som v šiestom…

Petra, 19. 9. 2017, 2153x zobrazenie

Trvaly pobyt a s.r.o, mozem prist o majetok, pripadne cakaju ma neprijemnosti?

Brat zaklada s.r.o. A sidlo uviedol adresu trvaleho pobytu ktory ma u mna, ja som jediny vlastnik…

Trvalý pobyt

Dobrý deň,po rozvode sme prišli o všetko,som samoživiteľka a byvam so synom v podnájme.Musim…

Jana, 7. 5. 2018, 2009x zobrazenie

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 1925x zobrazenie

Trestne stihanie

Dobry den.Manzela zobrali do vazby za nebezpecne vyhrazanie.V spise u vysetrovatela je uvedene aj…

Eva, 20. 10. 2018, 1798x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Výživnè - ako dosiahnuť aby ho ex posielal na čas

Dobrý deň, mám otázku ohľadom výživného, mám určené výživné 200€ dieťa, má 3roky a nikdy ho nemám k…

Má nárok na dedičstvo po mojich rodičoch aj manželka?

Dobrý deň ,potreboval by som sa poradiť v jednej veci ohľadom dedičstva.Po smrti rodičov sme so…

Zrušenie vyživovacej povinnosti na plnoleté dieta

Dobrý deň obraciam sa s prosbou o radu. Pred pár dňami som dostala list zo súdu otec podal o…

Konkrétny termín styku s deťmi - párny a nepárny týždeň

Dobry den, s exmanzelom mame rozdielny nazor na prvy neparny vikend v tomto skolskom roku, nakolko…

Rozvádzam sa. Mám nárok žiadať od manžela aby mi prispieval na náklady spojené s tehotenstvom?

Som s manželom v rozvodovom konaní. Som tehotná. Chcem sa spýtať - mám nárok žiadať od môjho…

Družka a starostlivosť o dieťa

Dobrý večer. Mal by som otázku ohľadom družky. Pracujem v zahraniči a už vyše mesiaca a pol nič…