konkurenčná doložka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
konkurenčná doložka

Dobrý deň, v konkurenčnej doložke mám uvedené , že mi bude vyplácaná 1/2 priemernej mesačnej mzdy, aký bude výpočet? z hrubej mzdy, ktorá sa dohodla PZ, alebo z reálne vyplácaných miezd čiže hrubých miezd počas PP, ďakujem veľmi pekne s pozdravom

Helena, 21. 11. 2018, 858x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Ukončenie pracovnej zmluvy

Dobrý deň. Som zamestnancom nemenovanej firmy od 27.1.2015. Pracovná zmluva bola uzatvorená na dobu…

Štefan, 27. 1. 2017, 2428x zobrazenie

Doplatenie výživného

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na doplatenie výživného zpatne za minulý rok. Nemám určené platenie…

RD a BSM - kúpili sme ako manželia RD bol napísaný na manželku. Komu bude patriť po rozvode?

Počas manželstva sme kúpili RD, ktorý bol napísaný v celosti na manželku. Pri rozvode bude…

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…

Rada

Dobrý deň. Som invalidný dôchodca, rozviedol som sa a chcel by som vysporiadať majetok.  S ex…

Dokedy má rodič vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň, chcela by som sa ešte opýtať, či má moj otec voči mne nejakú vyživovaciu povinnosť ešte.…