Výpoveď

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď

Dobrý deň chcem sa spýtať.Svagrina pracuje dlhšiu dobu v ČR má veľké nezhody s manažérkou.Stale jej robí na priek.Otvorene jej povedala že ju chce zodrať.Vypoved od nej nechce prijať.Nieje nejaká možnosť skončiť pracovný.pomer.aby s tým nemusela manažérka súhlasiť a nemusela už do tej práce nastúpiť

Kajuska, 4. 9. 2018, 924x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Zvýšenie výživného

Dobrý deň, jedná sa o rozhodnutie súdu, ešte nenadobudlo právopl. zvýšenie výživ. z 28€ na …

Trvá povinnosť otca platiť výživné ak si dieťa nájde brigádu?

Dobrý deň, dcéra má 22 rokov, študuje na univerzite v zahraničí. Našla si brigádu. Moja otázka…

Ako docieliť aby dieťa bolo v mojej starostlivosti?

Dobrý deň prajem, ja by som sa chcela spýtať, v prípade starostlivosti o dieťa, ak muž a žena…

Dedičstvo

2,5 roka som sa starala o otca,nasťahovala som sa k nemu do bytu(po maminej smrti sme zdedili byt v…

Otec na mňa neplatí riadne výživné, iba časť. Ja som nezamestnaná.

Mám 21 rokov, žijem s maminou, ktorá je s otcom rozvedená. Súd mu určil výživné, ale s tým, že mu…

Dokedy má rodič vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň, chcela by som sa ešte opýtať, či má moj otec voči mne nejakú vyživovaciu povinnosť ešte.…