Vratenie penazi

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vratenie penazi

Dobry den.Chcela by som sa opytat,ci je mozne ziadat vratenie penazi za prsten po 3. reklamacii ak nemame pokladnicny doklad,ale mame certifikat pravosti s peciatkou zlatnictva a datumom kupy? Dakujem.

Martina, 27. 12. 2018, 867x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Vymáhanie pohľadávky - stávkovanie

Je právne vymáhateľné, pokiaľ som poslal podvodníkovi peniaze za služby spojené so stávkovaním?…

Lukas, 20. 9. 2017, 2243x zobrazenie

firemny vylet

Prihlasila som sa na zajazd z firmy, koli chorobe som sa ho nezucastnila .Firma bola oboznamena o…

Jana Rakosova, 10. 1. 2019, 1343x zobrazenie

Predaj maľovaných obrazov

Prajem dobrý deň. Láskavo prosím, poraďte mi, aké mám povinnosti voči štátu, ak chcem predať…

ochrana práva na obci, ak došlo k zrejmému zásahu do pokojného stavu

Vlastním časť dvojdomu so záhradou, podielový spoluvlastn. začal z mojej časti záhrady o výmere cca…

Marta, 4. 5. 2017, 2298x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3173x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Dobrý deň. Keď ako spotrebiteľ mám právo odstúpiť od kúpnej zmluvy, môže mi toto právo predajca…

Juraj, 10. 10. 2017, 2268x zobrazenie