Voľno na pohreb

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Voľno na pohreb

Dobrý deň. Chcel by som sa informovať ako je to s pracovným voľnom pri úmrtí rodiča. U zamestnávateľa som si chcel uplatniť dva dni voľna na na pohreb svojho otca, zamestnávateľovi som doniesol potvrdenie ale on mi nechce uznať iba jeden deň. Otec zomrel v piatok v noci, pohreb bol v pondelok a v ut

Ján, 12. 2. 2020, 568x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Fuska a vratenie zalohy

Dobry den mam taku otazocku asi pred 2tyzdnami moj partner zacal pracovat na fusku u mladej rodinky…

Henrieta, 23. 10. 2018, 1668x zobrazenie

Výživné - mám nárok od bývalého partnera žiadať výživné zpätne?

Dobrí deň, obraciam sa na Vás o radu, chcem sa spýtať mám nárok žiadať od bývalého partnera spätne…

Výpoveď v práci ktorú nechce zamestnávateľ akceptovať?

Dobrý deň, dcéra dala v práci výpoved v práci ku 1.7..2016., ale firma jej nechce výpoved…

Lucia, 20. 6. 2017, 2369x zobrazenie

Dedičstvo

2,5 roka som sa starala o otca,nasťahovala som sa k nemu do bytu(po maminej smrti sme zdedili byt v…

Dosiahnutie styku s dcérkou

Dobrý deň. Bývalá priateľka mi prestala dávať dcérku. Nie som písaný v rodnom liste, keďže v čase…

Výpoveď

Môžem sa spýtať, potrebovala by som podať okamžitú výpoveď zamestnávateľovi, ktorý je vo väzbe.…

Laura, 27. 1. 2017, 2479x zobrazenie