Ukončenie pracovného pomeru

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Ukončenie pracovného pomeru

Dobrý deň prajem Zo zamestnávateľom som ukončil PP dohodou pre nedodržiavanie výplatného termínu a neplatení zdr. poistenie. Zo strany zamestnávateľa k dnešnému dnu neboli podpísané:Dohoda o skončení PP, Potvrdenie o zamestnaní a potvrdenie o zdaniteľných. prímov.

Miroslav, 26. 3. 2018, 970x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Rozvod a ako potom postupovať

Dobrý deň, manželka podala návrh na rozvod, ktorý sa zrejme onedlho uskutoční. Zosobášili sme sa v…

Ak bola dohoda pred rozvodom o zverení dieťaťa do osobnej starostlivosti, výživné a kontakt s otcom, bude sa to prejednávať ?

Dobrý deň, s manželom sa ideme rozvádzať. Pred rozvodom sme spísalali dohodu o stretávaní sa so…

Vycestovanie ex manželky s deťmi do zahraničia na dlhšiu dobu

Má právo ex manželka vycestovať s neplnoletým deťmi na dlhšiu dobu do zahraničia ak má dané súdom,…

Delenie majetku po prípadnom rozvode

Dobrý deň. Máme problém v manželstve ktoré trva 21 rokov. Máme tri deti už dospelé. S manželkou už…

Zaplatenie dlžnej sumy za zanedbanie povinnej výživy

Dostal som z prokuratúry návrh na žalobu na okresný súd a chcem sa opýtať, že ešte pred vynesením…

Exmanželka mi zabraňuje v styku s dcérou

 S exmanželkou sme rozvedení od februára. Súdom bola určená dcárka jej, pričom po vzájomnej…