Stocene km

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Stocene km

Dva roky dozadu som kupila auto na ktorom boli zrejme stocene km. Auto som predala asi pol roka dozadu a dnes mi volal pan ktory ho kupil ze chce zaplatit opravu na aute kedze sa tam stalo nieco s motorom a prisli na to ze su stocene km. A ked nebudem suhlasit ze to da policajtom . Ako mam postupovat

Martina, 22. 5. 2018, 895x zobrazenie

Výživné

Prosím vás ako sa dá napadnúť rozsudok, keď nieje možné sa odvolať?

Radovan, 24. 5. 2017, 2178x zobrazenie

Je výpoveď platná?

19.5.2016 som dostala výpoveď podľa par. 63 ods 1. písmeno b Zákonníka práce. Mohla riaditeľka…

Vysporiadanie hyp. úveru medzi spoludlžníkmi

Dobrý deň, prosím Vás o radu ako vyriešiť môj problém. S bývalým partnerom sme si zobrali…

Darovacia zmluva

Dobrý deň,chcela by som vedieť či je darovacia zmluva platná na rodinný dom ktorý je zapísaný v…

Kúpa pozemku

Rodičia 50 rokov používajú pozemok vzadu za domom na konci zahrady,oploteny, teraz došlo k…

Katarína, 14. 9. 2017, 2272x zobrazenie

BSM

Prosím Vás ako môžem postupovať pri riešení bsm po rozvode, keď celkový majetok odhadujem na 4 mil…

Žaneta, 4. 5. 2017, 2377x zobrazenie