Stavba domu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Stavba domu

Dobrý deň, máme zmluvu na stavbu rodinného domu, v ktorej je odovzdanie domu na 31.júla, ale ak stanovený dátum nebude splnený ma firma ešte ďalších 60 dní na dokončenie,t.j.do konca augusta. Vyzerá to tak, že to aj tak nestihnú. (chyba dokončenie stropov a dlažieb) mam pravo pýtať penále? Ďakujem

Michal, 19. 8. 2017, 1036x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli pred 8rokmi o byt islo o bytovu mafiu da sa stim nieco este…

Antonia, 4. 4. 2017, 2293x zobrazenie

Predaj bytu

Dobrý deň, Predávam byt a kupujúcemu chyba 10% kúpnej sumy. Na zmluve je uvedené že celú čiastku…

Monika, 27. 1. 2017, 2454x zobrazenie

Prepis domu

Dobrý deň môj priateľ si zobral pred dvoma rokmi doma na hypotéku . Hypotéka mu zostava platiť ešte…

Kornelia, 18. 10. 2017, 2052x zobrazenie

Predaj nehnutelnosti

Zdravím,odkúpila som DB do OV..Chcem ho v dohľadnej dobe predať,takze budem platiť daň z predaja…

Stefania, 9. 5. 2018, 2002x zobrazenie

Zdedený družstevný byt, čo je výhodné s ním spraviť.

Dobrý, mama s otcom boli rozvedení. Otec užíval družstevný byt kde členkou družstva bola aj mama.…

Stanislava, 2. 2. 2017, 2293x zobrazenie

Predaj bytu

V bytovke sú 4 byty. Dotyčný chce kúpiť všetky zvyšné podiely v jeho byte. Avšak žiada od susedov…

Ladislav, 12. 9. 2017, 2200x zobrazenie