Reklamácia 3x

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Reklamácia 3x

Dobrý deň, Zakúpila som notebook online na mall.sk. V priebehu roka sa trikrát vyskytla tá istá vada a predávajúci odmietol vrátiť peniaze po 3 reklamácií. Notebook je bez windovsu, a tak sú s tým spojené ďalšie výdavky na jeho inštaláciu po každej vade. Je možné peniaze nejakým spôsobom vymáhať?

Monika, 2. 6. 2018, 1071x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Dedičstvo

Sme traja súrodenci a mame dediť dom po rodičoch. Náš brat chce, aby sa celý majetok previedol na…

Mirka, 10. 10. 2017, 2218x zobrazenie

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2388x zobrazenie

Porušenie ústnej dohody

Dostal som sa do nekonečného kolotoču s kamarãtom.V marci tohto roku si odomna požičal zváračku na…

Vrátenie darov nadobudnutých počas manželstva

Dobrý deň, chcem sa spýtať, sme s manželom v rozvodovom konaní a včera mi napísal sms, že sa…

Jana, 22. 1. 2017, 2258x zobrazenie

Právo v bytovom dome

Dobrý deň.V. 6 poschodovom bytovom dome máme v garzonke starú ženu ktorej je hygiena cudzia,páchne…

Alexander, 25. 5. 2017, 2255x zobrazenie

Vrátenie zálohy za svadobnú hostinu - koronavírus

Dobrý deň, dňa 6.6.2020 sme mali mať svadbu. Pre súčasnú situáciu sme ju chceli zrušiť, zaplatili…

Miroslava, 8. 4. 2020, 2531x zobrazenie