Nehnutelnost

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nehnutelnost

Dobry večer, mam na vas jednu otazku. Kupil som byt , 31.10.2018 sme podpisali kupnu zmluvu, v zmluve je napisane, že do 15.11.2018 sa maju vystahovat, ale ešte sa nevystahovala, možem ju vystahovat z bytu na zaklade zmluvy ? Navrh na vklad som podal 9.11.2018. Dakujem.

Richard, 16. 11. 2018, 839x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Prepis domu

Dobrý večer. Chcem sa informovať ohľadom prepisu domu. Žijem s mamou, ktorá má 80 rokov a dvoma…

Antónia, 28. 4. 2017, 2780x zobrazenie

Zrusenie darovacej zmluvy

Bývalý priateľ pred 2 rokmi daroval nášmu vtedy maloletemu synovi byt. Konanie išlo súdnou cestou.…

Andrea, 21. 5. 2019, 1706x zobrazenie

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2581x zobrazenie

Predaj nebytového pristoru - prístavby?

Dobry den, chcem sa opýtať. Zdedil som po otcovi časť nebytoveho priestoru. Chcem odpredať moju…

Jan, 27. 2. 2017, 2410x zobrazenie

Vada bytu - kúpa nehnuteľnosti

Pred kúpou bytu som sa pýtala na hlučnosť  susedov a ich správanie. Malo byt bezproblémové, čo…

Veronika, 13. 11. 2017, 2259x zobrazenie

Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli pred 8rokmi o byt islo o bytovu mafiu da sa stim nieco este…

Antonia, 4. 4. 2017, 2293x zobrazenie