nárok na odstupné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
nárok na odstupné

Dobrý deň, som zamestnanec z jednej dcérskej spoločnosti z akciovej spoločnosti. Táto skupina kúpila novú spoločnosť, s ktorou sa bude spájať naša spoločnosť a je jej pokračovateľom. Spoločnosť, v ktorej pracujem mení svoje sídlo / sťahuje sa do iného mesta / a bude právne zrušená / zaniká IČO a DIČ / a so mnou bude uzatvorená nová zmluva. Do tejto zmluvy by sa mali preniesť všetky podmienky z pôvodnej zmluvy / odpracované roky, dovolenka.../. Chcem sa spýtať či mám nárok na odstupné. Ďakujem

Martina, 9. 5. 2017, 1037x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Manko a dohoda o hmotnej zodpovednosti

Počas mojej smeny došlo ku krádeži a teda k manku 100€. Kamerový záznam nemáme (kameru áno). Vedúci…

Monika, 14. 12. 2017, 2103x zobrazenie

navrat do prace po rodičovskej dovolenke

Dobrý deň,som zamestnaná na dobu neurčitú,počas ktorej som už druhý krát za sebou najprv na…

Tímea, 18. 10. 2017, 2336x zobrazenie

Fuska a vratenie zalohy

Dobry den mam taku otazocku asi pred 2tyzdnami moj partner zacal pracovat na fusku u mladej rodinky…

Henrieta, 23. 10. 2018, 1779x zobrazenie

Nevyplatenie výplaty

Dňa 31.8.2017 som skončila pracovný pomer (dohoda o vykonaní práce),7.9.2017 obdržal zamestnávateľ…

Blažena, 12. 9. 2017, 2225x zobrazenie

Výživné - kedy zaniká povinnosť platiť?

Dobry den. Moja dcera tento rok maturovala a do 31.8. bola vedena ako student. Od 1.9. ma pracovny…

Čo má obsahovať splnomocnenie pre zastupovanie na súde?

Požiadala som o zvýšenie výživného od otca. Som plnoletá a študujem na VŠ. Termín pojednávania…