nárok na odstupné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
nárok na odstupné

Dobrý deň, som zamestnanec z jednej dcérskej spoločnosti z akciovej spoločnosti. Táto skupina kúpila novú spoločnosť, s ktorou sa bude spájať naša spoločnosť a je jej pokračovateľom. Spoločnosť, v ktorej pracujem mení svoje sídlo / sťahuje sa do iného mesta / a bude právne zrušená / zaniká IČO a DIČ / a so mnou bude uzatvorená nová zmluva. Do tejto zmluvy by sa mali preniesť všetky podmienky z pôvodnej zmluvy / odpracované roky, dovolenka.../. Chcem sa spýtať či mám nárok na odstupné. Ďakujem

Martina, 9. 5. 2017, 979x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Výživné

Dobrý den, problém spočíva v nie načas platenom výživnom na dcéru. Súd stanovil vyzivne na 200 eur…

Doplatenie výživného

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na doplatenie výživného zpatne za minulý rok. Nemám určené platenie…

Vysporiadanie

Dobrý deň, touto cestou by som Vás chcela poprosiť o právnu radu. Mám dvoch bratou ktorí žijú s…

Výpoveď

Môžem sa spýtať, potrebovala by som podať okamžitú výpoveď zamestnávateľovi, ktorý je vo väzbe.…

Laura, 27. 1. 2017, 2480x zobrazenie

Výživné - mám nárok od bývalého partnera žiadať výživné zpätne?

Dobrí deň, obraciam sa na Vás o radu, chcem sa spýtať mám nárok žiadať od bývalého partnera spätne…

Ako na rozvod s ktorým obaja súhlasíme a deti nemáme? Potrebujem advokáta?

Dobrý deň prajem, chcem sa opýtať, ako dlho trvá rozvod ak s ním obaja súhlasia, deti nemáme? Je…