Majetkove vztahy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Majetkove vztahy

Dobry den, Mam otazku ohladom majetkovych vztahov. Som spoluvlastnikom rodinneho domu, na polovice so sestrou. Ziadny iny vlastnik tam nieje. Po problemoch s jednym clenom mojej rodiny by som chcel tomuto clenovi zamedzit pristup do tohto rodinneho domu. Je mozne mu to zamedzit?

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2580x zobrazenie

Skončenie nájomnej zmluvy rodinného domu.

Bývanie v prenajatom RD 9rokov a skončila sa nájomná zmluva.Prenajímateľ sľúbil,že ju predĺži,ale…

Nikola, 8. 4. 2020, 1912x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti

Mama spolu s bratom zdedili dom po rodičoch teda po mojej babke každy polovicu.Dom je na predaj…

Stefan, 15. 3. 2017, 2486x zobrazenie

Kúpa bytu cez RK

Dobrý deň, rozhodol som sa kúpiť rodinný dom cez realitnú kanceláriu. Zložil som rezervačnú zálohu…

Libor, 28. 4. 2017, 2414x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2623x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2338x zobrazenie