Info

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Info

Dobrý deň.Chcela by som poprosiť o info..Včera v poludňajších hod.som bola na nakupe v Lidli a spadla som na mokrej podlahe.Bola som na Pohotovosti mám pomliazdenie pleca a ramena,ak mám postuppovat dalej .Som na invalidnom dôchodku .zdravy Lydia

Lýdia, 25. 3. 2019, 681x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Vodičský preukaz

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak sa zosobášim skor ako v 18-tich rokoch, čím dosiahnem…

Katarina, 1. 2. 2018, 2349x zobrazenie

Dedičstvo

Sme traja súrodenci a mame dediť dom po rodičoch. Náš brat chce, aby sa celý majetok previedol na…

Mirka, 10. 10. 2017, 2203x zobrazenie

Riešenie incidentu s AAA auto

Dobrý deň. Chcem sa opýtať ako sa dá brániť voči podvodnikom s AAA auto. Moj prípad je ako každý…

Lenka, 31. 7. 2017, 2425x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň. Mala som 4 pozičky od slovenskej pozičovne. Platila som pravidelne pokial manžel…

Sona, 14. 2. 2017, 2631x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3180x zobrazenie

Mám nejakú povinnosť umožniť členom rodiny bývanie v mojej nehnuteľnosti kde majú nahlásený trvalý pobyt, keď môj súhlas na trvalý pobyt nedostali a v dare žiadne vecné b

Dobrý deň, som majiteľom nehnuteľnosti, ktorú som dostal ako dar darovacou zmluvou. Pôvodný majiteľ…