Dedičstvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dedičstvo

Dobrý deň : Chcela by som sa spýtať nakoľko už prebehlo dedické konanie maminka nebola žiaden vlastník domu ale Elektrika a voda boli na maminku písané je to možné ? ak mamina nebola vlastníčka ?

Veronika, 4. 7. 2022, 200x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Dědické právo

Ako nezdediť dlh

Dobrý deň! Sestra odišla do zahraničia a máme obavu, ze si berie úver. Čo mám robiť, ak nechcem,…

Aas, 31. 7. 2017, 2842x zobrazenie

Vyrovnanie so súrodencom - dedičstvo

Dobrý deň, manželovi zomrel otec vo februári 2014. V rodinnom dome ostala bývať invalidná matka a…

Monika, 20. 2. 2017, 2874x zobrazenie

testament

dobrý večer mám otázku dostali sme závet testament a je tam určitý dátum pojednavania a je tam aj…

Maria, 2. 2. 2017, 2488x zobrazenie

Čo robiť keď sa objaví majetok neprejednaný v dedičskom konaní?

Otec zomrel v roku 2002.Som jeho jediná dcéra.Ostala po ňom neprededená pôda.Dedičské konanie…

Jana, 19. 4. 2017, 3217x zobrazenie

Dedičské konanie

Dobrý deň , na základe dedičského konania som sa stal vlastníkom 1/4 nehnuteľnosti/ rodinného domu…

Jozef, 28. 4. 2017, 2725x zobrazenie

dedičské konanie

Dobrý deň, prosím poradiť ohľadne nehnuteľnosti,ktorú manželka zdedila po nebohom otcovi,to je 1/6…

Rolan, 5. 4. 2017, 2583x zobrazenie