Byt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli o byt pred 8rokmi je to uz premlcacia doba??da sa stim nieco robit?je to bytova mafia dakujem vam za odpoved

Antonia, 18. 3. 2017, 1002x zobrazenie

Darovanie nevysporiadaného majetku

Dobrý deň, ako postupovať v prípade, kedy po rozvode nedošlo k majetkovému vysporiadaniu manželov …

Eva, 23. 6. 2017, 2328x zobrazenie

Predaj auta - kupujúci neplní splátkový kalendár

Dobrý večer, chcem sa opýtať, čo mám robiť, keď som predala auto a s kupujucim som sa dohodla na…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2367x zobrazenie

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 2235x zobrazenie

Súdne vymáhanie pre neschopnosť splácať revolvingový úver.

Dobrý deň.Keď som bol zamestnaný bol mi ponúknutý úver.Po strate zamestnania a jediného príjmu…

Kúpa RD a vyplatenie

Prajem dobrý deň, chcela by som sa spýtať a informovať na prípad, kedy môj otec, chce odkúpiť…