Zrušenie trvalého pobytu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zrušenie trvalého pobytu

Chcem predat dom ktorého som vylucnou majiteľkou. V mojom dome ma trvale bydlisko byvaly manzel mojej mamy ktory sa odmieta odstahovat. Byva tam teraz sam pretoze sme sa obe odstahovali z dovodu ze sa s nim nedalo vydrzat. Ako mam postupovat aby som dom mohla predat a moze mi robit nejaké problémy?

Tatiana, 25. 10. 2018, 842x zobrazenie

Kúpa RD a vyplatenie

Prajem dobrý deň, chcela by som sa spýtať a informovať na prípad, kedy môj otec, chce odkúpiť…

Výživné

Prosím vás ako sa dá napadnúť rozsudok, keď nieje možné sa odvolať?

Radovan, 24. 5. 2017, 2168x zobrazenie

Výpoveď z PP

Dobrý deň, chcela by som požiadať o radu týkajúcu sa pracovného práva. Dňa xxx.2015 som dostala…

Stiahnutie zrušenie trestného oznámenia

Chcel som sa opýtať, či sa dá zrušiť/stiahnuť trestné oznámenie?

Dlhý, založený dom2

.potom sme vymysleli že ten dom by sa mohol prepísať na mňa aj s dlhom takže ja som prevzala ten…

Agresivita maloletých v škole

Dobrý deň, som rodič dieťaťa, ktoré navštevuje základnú školu (2.ročník). Máme problém, s ktorým si…