Stiahnutie zrušenie trestného oznámenia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Stiahnutie zrušenie trestného oznámenia

Chcel som sa opýtať, či sa dá zrušiť/stiahnuť trestné oznámenie?

advokát

Trestné oznámenie nie je možné zrušiť, resp. zobrať ho späť. Orgány činné v trestnom konaní sú zákona povinné prešetriť každé podozrenie zo spáchania trestného činu, ktoré sa dozvedia z vlastnej činnosti alebo z podnetu občanov. Sú však niektoré prípady, kedy sa na trestné stíhanie vyžaduje súhlas poškodeného.

Je výpoveď platná?

19.5.2016 som dostala výpoveď podľa par. 63 ods 1. písmeno b Zákonníka práce. Mohla riaditeľka…

Upovedomenie o začatí exekúcie po 9. rokoch

Dobrý den,   chcel by som vediet či je zo súladom zakona poslat mi upovedomenie o začatí…

Je možný podpis kupnej zmluvy na zaklade splnomocnenia?

Dobrý den, manžel je služobne v zahraničí a poveril ma kúpou domu. Môžem podpísať kúpnu zmluvu za…

Moze podnajomnicka len tak odstupit od zmluvy?

Dobry den! Moze podnajomnicka odstupit od zmluvy uz na druhy den, ked zisti, ze sme romovia???

Maria, 7. 9. 2017, 2145x zobrazenie

Exekúcia na byt v OV v ktorom má hlásený trvalý pobyt dlžník

Dobrý deň, vlastním darovaný byt po rodičoch, v ktorom má trvalý pobyt aj sestra s manželom, ale…

Ako preložiť súdne pojednávanie ohľadom výživného?

Chcel by som preložit súdne pojednávanie, pretože nebudem v tom čase pritomný v krajine,akým…