Upovedomenie o začatí exekúcie po 9. rokoch

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Upovedomenie o začatí exekúcie po 9. rokoch

Dobrý den,   chcel by som vediet či je zo súladom zakona poslat mi upovedomenie o začatí exekúcie po 9 rokoch bez toho aby ma informovali že si mam nejaký nedoplatok zaplatit, a zo sumy 499,-sk v roku 2007 mám zaplatit 90€ teraz.  Dakujem

advokát

Ak bolo právo priznané právoplatným rozhodnutím súdu alebo iného orgánu, premlčuje sa za desať rokov odo dňa, keď sa malo podľa rozhodnutia plniť. Ak máte pochybnosti, môžete do 15 dní od prevzatia upovedomenia o začatí exekúcie podať na súd námietky voči upovedomeniu.

Mám dlh - čo mi hrozí na súde?

Dobrý deň, mám dlh voči jednej spolčcnosti (500e)a bude sa to riešiť súdnou cestou, čo…

zalozne pravo banky a exekucia

Dobrý deň poprosím o radu ak na nehnuteľnosť má záložné právo banka hypotekárny úver môže exekútor…

Adriana, 27. 1. 2017, 2717x zobrazenie

Ručiteľ na úvere ( Proficredit ) - úroky, ktoré nemajú konca ako sa brániť?

Dobrý deň,prosím Vás o radu a pomoc. V r.2007 som bola ručiteľkou na úvere bratrancovi,…

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

Ako splácať dlh počas materskej dovolenky?

Sposobila som svojmu zamestnavatelovi financnu stratu ale dohodli sme sa na splatkovom kalendari…

BSM

Prosím Vás ako môžem postupovať pri riešení bsm po rozvode, keď celkový majetok odhadujem na 4 mil…

Žaneta, 4. 5. 2017, 2364x zobrazenie