Dlhý, založený dom2

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dlhý, založený dom2

.potom sme vymysleli že ten dom by sa mohol prepísať na mňa aj s dlhom takže ja som prevzala ten dlhý...lenže zmluvu vystavili tak že každý mesiac po 200€+k 1.11.2016vyplatit zvyšok čo je 7800€ keď som sa ich pýtala že prečo je tak zadaná zmluva tak povedali že potom sa s ňou dá hýbať čo znamená predĺžiť len sa bojím že o ten dom sa príde a oni skončia a ul.,lebo ja som na md,mesacne dostanem250€a z nich platím mes.241€len za dom plus pôžička na mamu a čo ak povedia že zmluvu nepredĺžia..je to v poriadku taketo zmluvy...pritom za prepísanie zml.je poplatok 70€ ďakujem za váš čas

advokát

Záložné právo sa viaže na nehnuteľnosť bez ohľadu na to, kto je vlastníkom. Doporučujeme nechať si posúdiť všetky zmluvy, ktoré mama podpísala. Ak zmluvy uzavreté s nebankovkami obsahujú tzv. neprijateľné podmienky, takéto podmienky sú

zo zákona neplatné, čo má za následok bezpoplatnosť a bezúročnosť úverov, t.j. v takomto prípade nebankovky musia vrátiť všetko čo prijali nad sumu reálne poskytnutého úveru, tzv. bezdôvodné obohatenie. Okrem toho je možné od bankoviek žiadať

finančné zadosťučinenie. Premlčacia doba na vrátenie bezdôvodného obohatenia od nebankoviek je 10 rokov.

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 2239x zobrazenie

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Podnájom, výpovedná lehota, prenajímateľ v exekúcii, povinnosť informovať?

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu. Bývam s deťmi v prenajatom byte. Zistila som, že byt…

Ako postupovať v rámci zákona, keď viem, že spoločné finančné prostriedky v bytovom dome boli použite vo vlastnom záujme?

Zistila som podľa prehľadov tvorby a čerpania fondu oprav v našom bloku a priložených ku tomu…

udelenie doživotného prava na bývanie

žijem s partnerom už 8 rokov, neni sme zobratí, bývame v našom dome, kde som majitelkou polovice…

Viera, 23. 10. 2017, 2828x zobrazenie

vyriešenie vlastníckeho vzťahu k neexistujúcej nehnuteľnosti

Pekný deň. Som vlastníkom pozemkov v Kremnici,  kde na jednej parcele stojí rodinný dom…