znížená suma výživného o 10,e

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
znížená suma výživného o 10,e

Dobrý deň.Chcela by som sa u Vás informovať,ako by som mala postupovať pri nedodržaní platby výživného na mal.dieťa.Ex-manžel už rok každý mesiac platí o 10,e menej ...Neviem,či by bolo lepšie súdnym konaním alebo exekúciou?Ďakujem

Petra, 9. 2. 2018, 998x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Rozvod/vysporiadanie majetku

Pekný deň prajem, chcela by som sa informovať. Budeme sa rozvádzať/prišla som mu na neveru.…

Lucia, 10. 1. 2019, 2453x zobrazenie

Zamietnutie pobytu cudzinca na Slovensku cudzineckou políciou

Dobrý deň chcem sa opýtať - môže cudzinecká polícia zamietnuť trvalý pobyt manželovi Alvánskeho…

Nikola, 14. 12. 2017, 2641x zobrazenie

Rozvod manželstva uzavretého v ČR

Dobrý deň, chcem sa rozviesť s manželkou pre jej neveru. Ona je ale Češka a i svadbu sme mali na…

Ján, 27. 2. 2017, 2642x zobrazenie

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2360x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2459x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2489x zobrazenie