Rozvod

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou....moja otazka znie syn je ztp dlhodobo chorý na individuanom štúdiu...preto sa mu plne venujem a nepracujem nemám žiadny príjem...nemože to byť problémom pri rozvode keďže sa finančne zatiaĺ o neho neviem postarať....manžel naďalej mi dáva peniaze na domácnosť aj mieni dávat aj po rozvode...ďakujem za odpoveď

Mata, 3. 3. 2017, 2459x zobrazenie

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň. Pokiaľ ste s manželom dohodnutí na výške výživného aj na tom, že maloletý ostane vo Vašej osobnej starostlivosti tak súd schváli Vašu dohodu a iné okolnosti skúmať nebude.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v…

Napadnutie dražby a znaleckého posudku

Aká je lehota na na podanie námietky na pozastavenie dražby a znaleckého posudku?

Rozvod a ako potom postupovať

Dobrý deň, manželka podala návrh na rozvod, ktorý sa zrejme onedlho uskutoční. Zosobášili sme sa v…

Súkromný zamestnávateľ mi nevyplatil za mesiace žiadnu mzdu?

Zamestnávateľ mi za posledné mesiace nezaplatil mzdu a nedáva nám ani výplatné pásky a stále nám…

Odvolanie voči rozsudku

Dobry deň, chcela by som poradiť, potrebujem napisat odvolanie voči rozsudku ohľadom bezdôvodneho…

Vyzivne

Dobry deň,keďže ex manžel neplati nadeti,nikde nerobi nema žiaden prijem,exekurorka založila ex…

Adriana, 30. 1. 2017, 2572x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

vyhrážanie a rozvod

Dobrý deň, mám problém s mojím manželom, už vyše roka spolu nežijeme, mám iného partnera, neustále…

Jana, 23. 5. 2017, 2438x zobrazenie

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2360x zobrazenie

Uprava styku dietata s otcom a vyzivne

Dobry den,potrebujem vediet ak sud zveril do opateri nase dieta mne, ci ezistuje pre otca dietats…

Zuzana, 17. 7. 2017, 2400x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu exmanžela

Moja známa obýva byt, ktorý bol po rozvode s exmanželom prevedený darovacou zmluvou na ich dve…

Dušan, 20. 2. 2017, 3438x zobrazenie

Zamietnutie pobytu cudzinca na Slovensku cudzineckou políciou

Dobrý deň chcem sa opýtať - môže cudzinecká polícia zamietnuť trvalý pobyt manželovi Alvánskeho…

Nikola, 14. 12. 2017, 2640x zobrazenie

vyzivné na partnerove deti

dobry den, rátam sa ako spoluposudzovaná osoba pri vypocitavani vyzivneho na partnerove deti ak nie…

Emily, 18. 10. 2017, 2398x zobrazenie