Rozvod

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou....moja otazka znie syn je ztp dlhodobo chorý na individuanom štúdiu...preto sa mu plne venujem a nepracujem nemám žiadny príjem...nemože to byť problémom pri rozvode keďže sa finančne zatiaĺ o neho neviem postarať....manžel naďalej mi dáva peniaze na domácnosť aj mieni dávat aj po rozvode...ďakujem za odpoveď

Mata, 3. 3. 2017, 2327x zobrazenie

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň. Pokiaľ ste s manželom dohodnutí na výške výživného aj na tom, že maloletý ostane vo Vašej osobnej starostlivosti tak súd schváli Vašu dohodu a iné okolnosti skúmať nebude.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Uverejnenie TP v rozsudku

Dobrý deň, môj otec podal návrh na zníženie výživovacej povinnosti , ktorý mi súd následne zaslal…

Može exekútor siahnuť aj na rodinné prídavky a rodičovský príspevok?

Dobrý deň,prosím Vás o radu,či môže exekútor siahnúť na rodinné prídavky a rodičovský príspevok…

Plati sa daň?

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, 1) kupujeme respektíve meníme nehnuteľnosti menší za väčší.…

Ako docieliť aby dieťa bolo v mojej starostlivosti?

Dobrý deň prajem, ja by som sa chcela spýtať, v prípade starostlivosti o dieťa, ak muž a žena…

Súkromný zamestnávateľ mi nevyplatil za mesiace žiadnu mzdu?

Zamestnávateľ mi za posledné mesiace nezaplatil mzdu a nedáva nám ani výplatné pásky a stále nám…

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2263x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Ako postupovať pro rozšírení BSM?

Dobrý deň, manželka získala už počas trvania nášho manželstva dom s pozemkom v ktorom žijeme a to…

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2327x zobrazenie

Rozvod manželstva uzavretého v ČR

Dobrý deň, chcem sa rozviesť s manželkou pre jej neveru. Ona je ale Češka a i svadbu sme mali na…

Ján, 27. 2. 2017, 2544x zobrazenie

Zamietnutie pobytu cudzinca na Slovensku cudzineckou políciou

Dobrý deň chcem sa opýtať - môže cudzinecká polícia zamietnuť trvalý pobyt manželovi Alvánskeho…

Nikola, 14. 12. 2017, 2537x zobrazenie

Zapretie otcovstva - nemanželský syn

Dobrý deň, počas trvania manželstva sa mi narodil nemanželský syn. S manželom sme v rozvodovom…

Klaudia, 20. 2. 2017, 2510x zobrazenie

Financny

Dobrý deň chcela by som sa opýtať.som rozvedená matka mám postihnuté dieťa na ktoré som dostala…

Zofia, 3. 3. 2017, 2358x zobrazenie