Zamestnanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zamestnanie

Dobry den podpisal som vypoved a nedostal som odstupne aj ked narok mam da sa s tym este nieco urobit?

Igor, 5. 8. 2021, 326x zobrazenie

Zastupovanie maloletého, ktorý spáchal prečin ublíženia na zdraví

Dobrý deň. Prosím o vysvetlenie. Môj syn bol odsúdený za prečin ublíženia na zdraví. Dnes dostal…

Dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti

Dobrý deň. Podávala som žiadosť o dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti,…

Viki, 18. 5. 2017, 2687x zobrazenie

Výzva k súdu za nesplácanie finančnej pohľadávky

Dobrý deň. Mam otázku... Žijem a pracujem v Anglicku, na Slovensko mi nedávno prišla súdna obsielka…

Dedičstvo a darovanie bytu synovi

Dobrý deň. Mám problém so synom kvôli dedičstvu. Na syna som darovala svoju časť bytu po mojich…

Ako mám odísť zo zamestnania?

Dobrý deň, Mám zamestnanie na dobu neurčitú, vzťahuje sa na mňa jedno mesačná výpovedná lehota…

Má právo finančna spoločnosť siahnuť na mzdu?

Dobrý deň. Mám omeškané splátky na pôžičke. Keďže som sa dostala nie vlastnou vinou do finančných…