Zamestnanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Zamestnanie

Dobry den podpisal som vypoved a nedostal som odstupne aj ked narok mam da sa s tym este nieco urobit?

Igor, 5. 8. 2021, 385x zobrazenie

Prenájom pôdy a vysporiadanie BSM po 20 rokoch?

Dobrý deň. Pred štyrmi rokmi som prenajal pôdu súkromnej firme OMEGA 3 a teraz som sa dozvedel, že…

Môžem darovať svoj byt neplnoletým vnúčatám s vecným bremenom?

Dobrý deň, môžem darovať svoj byt neplnoletým vnúčatám s vecným bremenom? A s tým, že nájom,…

Dostala som okamžitú výpoveď bez predchádzajúceho varovania, je taká výpoveď platná?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, na živnost som vykonávala opatrovateľské služby pre denné centrum. V…

Podnájom, výpovedná lehota, prenajímateľ v exekúcii, povinnosť informovať?

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu. Bývam s deťmi v prenajatom byte. Zistila som, že byt…

Byt

Dobry deň.ako postupovat ak sa chcem vzdat bytu ktory neni vysporiadany p.o. rozvode.mazelka tam…

Iveta, 2. 2. 2017, 2542x zobrazenie

Ako sa mám domocť nevyplatenej mzdy?

Mám 17 rokov. Mesiac som brigádovala ako čašníčka v bare a nechcú mi vyplatiť celú mzdu a ešte mi…