Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobrý deň, chcem sa opýtať na Váš názor v akej výške môžem žiadať výživné na 2 mal.deti vo veku 7 a 8 rokov. Manžel má príjem cca 520 eur. Ak požiadam o výživné vo výške 150 - 200 eur / na 2 deti spolu mohlo by mi to byť súdom schválené? Alebo je to príliš vysoká čiastka vzhľadom na jeho plat? Ja mám plat v rovnakej výške, no budem si brať hypotéku, aby som ho vyplatila z bytu a tak budem mať vyššie výdavky. ´dakujem za odpoveď.

Jana, 20. 3. 2017, 987x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

zakaz styku s otcom

Dobry den, mam problem ohladom byvaleho partnera.Cakame na pojednavanie ohladom zverenia do osobnej…

Zuzana, 7. 7. 2017, 2431x zobrazenie

Vysporiadanie bsm

S manzelkou som pred rozvodom podpisal zmluvu o buducej zmluve na rozdelenie bsm kde jej pripadne…

Marek, 24. 5. 2017, 2371x zobrazenie

Rozvod

Dobrý deň s manželom sa rozvádzame sme dohodnutý na výzžvnom aj že maloletý syn bude s matkou...…

Mata, 3. 3. 2017, 2310x zobrazenie

Platenie výživného

Dobrý den, moju známu opustil priatel počas tehotenstva, chcem sa informovat ohladne výživneho. na…

Lucia, 27. 1. 2017, 2459x zobrazenie

vyhrážanie a rozvod

Dobrý deň, mám problém s mojím manželom, už vyše roka spolu nežijeme, mám iného partnera, neustále…

Jana, 23. 5. 2017, 2340x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu exmanžela

Moja známa obýva byt, ktorý bol po rozvode s exmanželom prevedený darovacou zmluvou na ich dve…

Dušan, 20. 2. 2017, 3320x zobrazenie