Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobry den Moja ex manželka podala na mna trestné oznámení za dlzne výživné 2430eur tie som vyrovnal a už mám vsetko vyrovnané ide o to že vyšetřovatel ma stále s něčím otravuje přitom Moja ex vypovídala na kriminálka že je vsetko v pořádku ako mám postupovat prosím už som stoho na cvokarnu dakujem moc.

Martin, 24. 1. 2017, 942x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2372x zobrazenie

Mám nejakú povinnosť umožniť členom rodiny bývanie v mojej nehnuteľnosti kde majú nahlásený trvalý pobyt, keď môj súhlas na trvalý pobyt nedostali a v dare žiadne vecné b

Dobrý deň, som majiteľom nehnuteľnosti, ktorú som dostal ako dar darovacou zmluvou. Pôvodný majiteľ…

Darovacia zmluva - čo všetko obnáša klauzula "poskytnúť darujúcemu potrebnú pomoc v starobe"?

Dobrý deň, Potreboval by som vysvetliť, či ozrejmiť klauzulu v darovacej zmluve. Ak je tam…

Poplatky za zmeny zájazdu

Dobrý den chcem sa opýtať alebo poradiť..Mám zakúpený zájazd do Turecka od 31.8.2017 do 7.9.2017…

Jana, 2. 5. 2017, 2201x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň. Mala som 4 pozičky od slovenskej pozičovne. Platila som pravidelne pokial manžel…

Sona, 14. 2. 2017, 2629x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3173x zobrazenie