Vyživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vyživné

Dobrý Deň. Chcela by som sa opýtať. Pred pár týždnami som mala súd a súd určitel môjmu otcovi že mi ma platiť. Ale moja otázka nie ked by som študovala externé alebo diaľkové študium, strácam vyživné?

Monika, 4. 4. 2018, 946x zobrazenie

BSM

Dobry den.Som rozvedený .Byvalá žena dala vysporiadanie oBSM na sud.Počas manželstva sme nadobudli…

Ivan, 4. 4. 2017, 2689x zobrazenie

exekucia

doobry den mozte mi poradit som na inv.doch. berem 142e.iny prijem nemam moze exekutor dat prikaz…

Gabriela, 2. 2. 2017, 2423x zobrazenie

Darovali sme synovi pozemok, na zmluve figuruje aj žena s ktorou sa rozviedol. Možme dar vziať zpať?

Dobrý deň,poprosím o radu,darovali sme synovi pozemok,máme darovaciu zmluvu,kde figuruje aj synova…

Výpoveď z PP

Dobrý deň, chcela by som požiadať o radu týkajúcu sa pracovného práva. Dňa xxx.2015 som dostala…

Pozemok

Dobrý den, potreboval by som poradiť s jednou vecou. Chcem kúpiť pozemok, ktorý ma viacero…

dopisanie spoluvlastnika nehnutelnosti do katastra

Dobrý deň, manžel v lete 2010 kúpil 3-izbový byt. Svadbu sme mali v máji 2013 a v lete 2015 sme…

Denisa, 2. 2. 2017, 2507x zobrazenie