exekucia

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
exekucia

doobry den mozte mi poradit som na inv.doch. berem 142e.iny prijem nemam moze exekutor dat prikaz na stahovanie z inv.doch.ak nie aky je dalsi postup pri zaplateni exekucie kedze stale som na pn uz 3 rok.

Gabriela, 2. 2. 2017, 2651x zobrazenie

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň. Súdny exekúto môže siahnuť na Váš dôchodok a dať príkaz Sociálnej poisťovni, aby Vám strhávala z dôchodku nejakú sumu každý mesiac. Zachovať životné minimum Vám však musí. Pri Vašej výške dôchodku budú splátky exekúcie vo veľmi malej výške. Ak chcete zabrániť zrážkam môžete sa dohodnúť na splátkach priamo so súdnym exekútorom.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Určenie výživného

Dobrý deň, chcem sa informovať ohľadne prípadu mojej priateľky, ktorá má takýto problém: Mala…

Predaj firmy inej firme - aká výpovedná lehota bude plynúť?

Terajší majiteľ predáva nehnuteľnosť v ktorej prevádzkoval čerpaciu stanicu, inej firme ktorá tiež…

Pozastavenie exekúcie na rodinný dom

V prípade nezaplatenia sumy 98800 euro budem mať exekúciu domu. Pravdaže takú sumu nemám a boril…

Doplatok výživného

Prosím Vás,ex manžel mi má doplatit na deti výživné čo neplatil pol roka. Je zivnosntik,ale…

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2629x zobrazenie

Sposobil som autonehodu - čo sa môže diať?

Dobrý deň. Spôsobil som autonehodu, privolaní policajti nam odporučili sa vzájomne dohodnúť .…

Tomáš, 27. 2. 2017, 2650x zobrazenie

Stratil som súdne rozhodnutie, ako zistím kedy mi skončí podmienka?

Dobrý deň. Rád by som poprosil o informáciu, ako zistím kedy mi končí podmienka, nakoľko som…

Dá sa zobrať späť trestné oznámenie?

Kebyže chcem stiahnuť trestné oznámenie, čo z toho budem mať a dá sa to, keď už bol vypovedať aj on?

Napadnutie dražby a znaleckého posudku

Aká je lehota na na podanie námietky na pozastavenie dražby a znaleckého posudku?

Má právo finančna spoločnosť siahnuť na mzdu?

Dobrý deň. Mám omeškané splátky na pôžičke. Keďže som sa dostala nie vlastnou vinou do finančných…

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Zaplatenie peňažného trestu

Dobrý deň. Potrebovala by som právnickú radu. Zo súdu mi prišla výzva na zaplatenie finančného…