Vysporiadanie majetku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vysporiadanie majetku

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať: mamka s ocom sa rozviedli, bol súd o majetkovom vysporiadaní. Súdne sa rozhodlo že dom ostane máme a otcovi bude musieť vyplatiť nieakych 10 000€ . Tie peniaze nemáme ako zohnať ,dá sa to ešte nieako vyriešiť? Čo sa stane v prípade že mu to nevyplatim?

Angelika, 6. 3. 2018, 946x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Vlastníctvo Osobne motorové vozidlo

Kúpili sme si s priateľom auto, je na jeho meno pretože ja nemôžem mat na meno zatiaľ nič, z dôvodu…

Marketa, 18. 5. 2017, 2103x zobrazenie

Spoluvlastníctvo-platí zápis v katastre alebo čo je v zmluve?

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať ohľadom listiny Zmluva o prevode vlastníckeho práva k…

Michaela, 15. 2. 2017, 2797x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2350x zobrazenie

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2498x zobrazenie

Kúpa domu s nájomníkmi

Dobrý deň, môže mi mesto odpredať nehnuteľnosť ak danú nehnuteľnosť prenajíma? Ruší sa predajom…

Diana, 30. 3. 2017, 3681x zobrazenie

Kúpa bytu

Dobrý deň, kúpili sme byt a neskôr sme sa dozvedeli, že kotolˇa, ktorá je súčasťou spoločného…

Lukáš, 20. 9. 2017, 2232x zobrazenie