výpoved zo zdravotnych dôvodov

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
výpoved zo zdravotnych dôvodov

Dobry den.....musím podať výpoved zo zravotných dôvodov nakolko som mala operovanú ruku a ani po roku PN-ky sa nemôžem vrátiť do zamestnania naspeť....PN-ka mi končí 15.5.2017 a mám ešte staru dovolenku 20 dní....ku ktorému dnu mám dať výpoved? Dakujem za odpoved

Eva, 29. 4. 2017, 1033x zobrazenie

Darovanie bytu

Pred 5. rokmi mi moja sestra darovala byt po našich zosnulých rodičoch. Teraz chce darovaciu…

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…

Vysporiadanie nehnuteľnosti

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s dotazom, ako by bolo vhodné postupovať pri vysporiadaní…

Výživné

Prosím vás ako sa dá napadnúť rozsudok, keď nieje možné sa odvolať?

Radovan, 24. 5. 2017, 2165x zobrazenie

Ako postupovať keď mi zamestnávateľ nevyplatil mzdu?

Firma, v ktorej manžel pracoval mu nevyplatila mzdu za minulý mesiac vo výške 1500€. Chceli by sme …

prepis auta

dobrý večer.potrbujem poradit.predal som auto a nový majiteľ nechce prísť na odhlásenie vozidla a…

Filip, 5. 6. 2017, 3281x zobrazenie