výpoved zo zdravotnych dôvodov

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
výpoved zo zdravotnych dôvodov

Dobry den.....musím podať výpoved zo zravotných dôvodov nakolko som mala operovanú ruku a ani po roku PN-ky sa nemôžem vrátiť do zamestnania naspeť....PN-ka mi končí 15.5.2017 a mám ešte staru dovolenku 20 dní....ku ktorému dnu mám dať výpoved? Dakujem za odpoved

Eva, 29. 4. 2017, 1083x zobrazenie

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…

Zaplatenie peňažného trestu

Dobrý deň. Potrebovala by som právnickú radu. Zo súdu mi prišla výzva na zaplatenie finančného…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Nebankovka

Dobry den,prosim o radu.Svokor daroval dom svojej priatelke,len z dovodu lebo mal dlhy,aby…

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

Odstúpenie od zmluvy uzatvorenej na diaľku

Dobrý deň,chcel by som poprosiť o radu. Zakúpil som si mob. tel. z e-shopu v hodnote 300 €. Pred…