Výpoveď v práci

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď v práci

Chcem sa opýtať či zo strany riaditeľky školy nedošlo k porušeniu zákona keď prepustí učiteľa ktorý má dve akreditácie Slovenčina - Občianska náuka pre nadbytočnosť z dôvodu plánovaného zlúčenia tried v ročníku? Daný učiteľ v ročníku kde sa triedy zlučujú neučí! A jediný na škole ma Občiansku náuku!

Ján, 30. 5. 2022, 247x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Dedičstvo

2,5 roka som sa starala o otca,nasťahovala som sa k nemu do bytu(po maminej smrti sme zdedili byt v…

Výživné

Dobrý den, problém spočíva v nie načas platenom výživnom na dcéru. Súd stanovil vyzivne na 200 eur…

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…

Zrušenie vyživovacej povinnosti

Dobrý deň, chcela by som odpoveď na pár otázok týkajúcich sa platenia výživného. Mladší syn v júni…

Rozdelenie dedičstva

Dobrý deň. Som 2x vydatá, mám 1 dieťa z prvého manželstva, s druhým manželom nemáme žiadne deti. …

Rozvod pre neveru, majetok je na manžela, ako postupovať?

Som 38 rokov vydatá. Majetok je napísaný na manžela a chcem sa rozviesť pre neveru. Nemáme…